Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie945

    Naprosto nehratelná hra, po zakoupeni jsem ani po půl hodině neprošla ani prvním zaškolením. Naprosto nepochpitelné ovladání hry, vůbec to není intuitivní,  když tápete nemáte se vůbec ničeho chytit. Vyhozený peníze.  Zoo tycon a roller coaster tycon to nesahá ani pod kolena. Nechápu jak tohle má být hra pro děti!

  • Zajimalo by me jestli to nekdo muze porovnat s Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection, ktery je v predplatnym XGP. Neco z toho bych chtel kvuli detem poridit a premyslim, jestli se investice do Planet Zoo vyplati...

  • Bohužel, všechny hry od Frontieru jsou grindovací, nemají žádné lepší herní mechanismy. Rychle omrzí. Těšíte se na nová "zvířátka", ale pro dosažení cíle opakujete stále ty samé kroky jak cvičené opice. Elite, Jurský park i tahle ZOO, vše je GRIND. 

  • twicer
    Docela by mě zajímalo jak je na tom obtížnost správy parku a celkově ten managment okolo, jelikož Planet Coaster je třeba parádní hřiště kde si postaví kdo chce co chce ale pak ta samotná správa parku, balancování s výdaji a tím vytvořená určitá výzva mi vté hře naprosto chyběla což skončilo tím že jsem to pak přestal úplně hrát, přitom staré Rollercoastery to zvládali s grácií. A bohužel musím říct že z Planet Zoo mám podobný pocit co z Planet Coasteru.
    • jindra.veliky

      coze? :D jaka byla ve starych roller coasterech sprava parku? akorat si najmuj uklizece, opravare a to je vsechno...jsem byl vzdycky v plusu desitky tesis a nevedel uz za co utracet

      • twicer
        Pokud si hrál jen první mise tak chápu že ses topil v pěnězích.
        • jindra.veliky

          dohraval jsem to komplet...navstevnici jsou uz po chvilce ochotny dat za vstup i 60$...

  • jindra.veliky

    snad se to dostane na stadii...rad bych si to zahral, ale kupovat si kvuli tomu novej pc za 25k nehodlam

  • Erien

    Dal bych taky 8, ale z jinych důvodu. Obsahlost mi příjde ok, ale mám problem s bugama. Ze všeho nejvíc mě vadí položka stres. Mám nějake zviře a sotva vyleze na oči lidem stres vyleti nahoru a blaho dolů. Kolisá to úplně nesmyslně. Zakrýt ho víc nemá smysl to lidi řvou, že ho zase nevidí. A ty specialni skla kdy jde vidět dovnitř a ven nefungují. Stresuje se úplně stejně přitom zvíře lidi nema vidět. To nedava smysl. A dalši bug mega otravnej, že se mi u vchodu do výběhu zviřata sami zadělavaji do těch krabic. Dojdu k vyběhu tam 10 opic v krabicich. Kolikrát na to příjdu až když me hra upozornuje, že zvíře je dlouho zavřeno. A pak spousty malych otravnych chyb. Buď dělam něco zle, nebo nevim zda jsem jedinej.

    • MartasZLA

      V prvním parku jsem nechal pár hodin a jak píšeš stále jsou tam bugy. Ten stres mě taky štve a někdy se mi i zvířata zasekly a umřely. Prozatím jsem to odložil a nějakou dobu počkám až to vyladí.  Jinak mě to ale bavilo.

    • Někdě jsem četl, že pomáhá i cedulka "be quiet". Ale tak třeba jsi to zkoušel, nevím a třeba to je fakt bug.

      • Erien

        nezkoušel a mrknu na ni díky za tip. :)

    • prostě jako u každé hry se vyplatí počkat a nedělat betatestera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit