Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemohl by ten velkej had být Midgardsormr ???
  • Meh...
  • Furt řešíte syna Kratose... vy nedospíváte? Já hrál GoW v době studií a super. Teď mám stejně malého synka a tak nějak mi to dává smysl. Na tohle se těším. Jediný problém je, že nemám Ps4 :(
    • Takze protoze vsichni dospivame a nekteri mame deti tak ted musi mit uplne kazdej super hrdina z her mit deti taky nebo? Me se to proste nelibi, tenhle styl mi sedi k last of us atd. Ke kratosovi ne, k tomu proste sedi kdyz o toho fakana prijde a pak rozjede ten svuj rage ;-)

      Na gow se neskutecne tesim a vim a verim ze ten pribeh bude naprosta pecka, ale holt uz ne v tom duchu ve kterym se nesly predesle dily.
  • Jedna z mála her co jsem na konzoli hrál.... A jediná co jsem dohrál. I dyž je tam jenom nudná sekera vypadá to hodně dobře.
  • Ale T'ealcu Asgardi jsou naši spojenci
    • O'Neill se dvěma L, ten druhý s jedním nemá smysl pro humor. A nezná Teal'ca.
    • Vskutku
  • Z Kratose je fotřík... to snad neni možný. Pravej kratos by toho smrkáče ukopal k smrti a vojel mu mámu. Vikingské prostředí se mi tam taky nehodí.. to je snad to nejotřepanější "macho je mi dvanáct a rohy jsou drsný" co je. Kde jsou sandály, krátký meče a slušivá sukně?
    • TheGGG
      kratos měl rodinu i předtím ty "pravej kratosi" navíc nové prostředí jedině pomůže, řecko už bylo ohraný
    • Vikinskou mythologii vitam vsema deseti. Co me trosku stve ze uz to neni ten starej dobrej ultra nasranej kratos. Spis se to snazi vydat (s nadsazkou) cestou last of us. Alespon to tak vypada ze pribeh bude hrat hlavni roli co se tyka vztahu otce/syna. I to vitam a verim ze to bude neskutecna pecka. Ale ja proste chtel nasranyho kratose co trha oci a ma spis depresivni pribeh.

      Leda ze by ten malej fakan chcipl po prvni hodine hrani a pak se rozjel spravnej kratostrelec :-). Vubec bych se nezlobil :))
      • Ronox
        No během první hodiny asi nechcípne, ale umím si představit momenty, kdy se Kratos fakt nasere, když ho třeba unesou, nebo přizabijou :D
        • no a ja doufam ze alespon to se stane xD pac vodit za rucicku toho mamrda celou hru co nezapichne ani jelena se mi nechce
  • Spíše syna jeho manželky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit