Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES se musi umet hrat,fifa vam jen dava ten pocit ze to umite.Ale ma CZ[fifa] tak musi byt lepsi,ze!
    • Ve Fife ma kazdy hrac vlastni statistiky, osobnost a chova se jinak, jako v realite. Je pravda ze v PES jsou vsichni panacci stejni?
      • P.S. mysleno ze je to tak, jako v realite, ze je kazdy jiny
  • Když sem hrál včera betu tak sem zvracel hrůza děs. Hráči se pohybovali jak zhulene babky a grafika humus jak kdybych se vrátil v čase. Chybělo mi tam dost takových doplňujících grafických prvků. Připadalo mi to celé nemastne neslane.
  • Že si ty Fifaři nedaj pokoj. Hrajte si ten dětskej fotbálek a náš chlapáckej nekomentujte když ho ani beztak neumíte hrát !!!!! *2*
  • Konami support su banda retardov co nevedia vyriesit jediny problem. PES 17 a ten ich jebnuty p2p system je o cheateroch, ktori stale vypnu hru ked vedia ze uz nevyhraju. Nikdy viac si tuto sracku nekupim...
  • Úplně to vidím v září - ,,Demo pro PC před vydáním hry nebude...err...mno...protože proto.".
    Konami v mých očích ztratilo za ty roky veškerou důvěru a nevěřím jim ani dobrý den.
  • Stačila by normální PC verze a ne ten šmejd co si dovolí vydat a recenze to ignorují
  • Konami opět slibuje a opět dodá produkt, jehož kvalita bude fractured but whole! *1*
    • YES! Konečně! Posledně KONAMI nic ohledně PC neslibovalo a normálně se na to vykašlali, takže seš mimo...

      Už se těšim. Pokud nebude PC verze nijak osekaná, tak už se můžou těšit na moje €! Nej fotbal konečně i na PC v plné kvalitě! YES! *14*
      • Fifáci Ti naklikali mínus a názor žádný :-) PES 2017 se vrátil jako král.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit