Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaj, uz jen v tom traileru(ktery by mel byt vysperkovany) zase vypadaj ty animace hrace jako kazdy rok uplne desne...
  • Trol.diskuzni
    Tož je to v riti... *9*
    • Trol.diskuzni
      Tak není!!!
      • Trol.diskuzni
        F*ck yeah, slavíme, ku*va!!!!!!!!!
  • Nechápu, proč je přímo v článku ventilována nenávist k Ronaldovi?! Kamarád patrně trpí nějakou fóbií. Kdyby třeba Guitar Hero zaštítil svým jménem Freddie Mercury, tak by se tu podobně trapná historka o kamarádovi, který nesnáší buzeranty určtě neobjevila, že?! Epic fail Petře! *7*
    • MrSanta
      Nejsi krapet přecitlivělej? Zas tak hrozný to není. Prostě příklad pro úvod. Holt někdo má raději fotbalisty, než divadelní ochotníky.
  • Pokud budou pokračovat ve "zlepšování" AI tak jako v minulém ročníku, tak to teda potěš pandu.
  • To jo, hlavně ať udělají to, aby se hráči chovali jako v reálu (ne Realu) To je, Ronaldo střely z dálky, Messi průniky do obrany, Bale sprinty po lajně, Rooney obrovský záběr po hřišti atd.
    • Hlavne chci aby byl Rooney vzteklej buldok.
  • Ja teda doufam ze z Ronalda neudelaj nadcloveka kterej prochazi obranou jak nuz maslem protoze prestoze se prezentuje miliony preslapovacek tak jeho hlavni zbrani je neco uplne jinyho. Sem zvedavej jestli ve hre Ronaldo bude strilet ze hry ze triceti metru apod.
  • zdeeneek
    Nekdo nesnasi Ronalda, ja nesnasim rovnou celou Barcelonu *1* Dneska jim to Chelsea natre, Cechino vychyta nulu.
    • Kéž by to byla pravda, vsadil jsem na Chelsea 1000,- při kurzu 11:1
    • gert
      a někdo nesnáší Messiho, já nesnášim rovnou celej Real *1* zejtra jim to Bayern natře, Neuer vychytá nulu *1*
      • zdeeneek
        Pro me by bylo idealni finale Chelsea - Bayern. Real ani Barcu nemam zrovna v lasce, ale v kazdym z techle tymu mam jednoho oblibence - v Barce Puyola a v Realu Casillase.
        • gert
          Já sem velký fanoušek Barcelony a už od začátku letošního ročníku ligy mistrů jsem si přál finále Barcelona - Bayern tak doufám, že se to vyplní.
      • PreidaQ
        No a já zase vůbec neřeším Barcelonu a neřeším Real, neřeším ani moc fotbal obecně, jsem prostě šťastný člověk. *1*
    • Tankista dostane bůra a bude brečet.
    • nemám rád dvě věci, filmování ve fotbale a neopodstatněný antipatie vůči některému týmu, či hráči... Čemu fandím, je kvalitní a krásnej fotbal, čehož doufám, že se dnes večer dostane plnou měrou...
      • Ja se radsi divam na takticky vyspelou hru a skvele propracovanou defenzivu s rychlym prechodem do utoku, nez uspavacku v podani Barcy.
        • To rekni rovnou ze mas radsi beton nez kombinacni hru
      • Pokud pises ze nemas rad filmovani tak antipatie proti Barcelone uz nejsou zas tak neopodstatneny. I kdyz priznavam ze Drogba toho minulej tejden nafilmoval vic nez cela Barcelona
        • a taky vic jak cela Barcelona toho nabehal =)
      • Trol.diskuzni
        Uefalona dneska padá, pomsta za semifinále před třemi lety (a další zaplacené tituly) bude sladká...
    • pod tohle se podepisuju :)
  • Trol.diskuzni
    Hlavně, že jste mi video s jeho perfektním gólem proti Barceloně odsud smazal, pane Poláček! *2* Já teda patřím naopak k těm, kteří by si PESko pořídili asi jen v případě, že by tam CR7 byl napráskaný na každém screenu! *1*
  • Doufal sem, že nový PES přijde s kompletně manuálním ovládáním. Zdá se, že mé prosby budou vyslyšeny. Po tom jak mě vytáčí FIFA svou nefotbalovou stránkou, rád přejdu zpátky k PES.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit