Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá jak chuck norris :D
  • Ten jeho xicht (nebo spíš celá vizáž) mně příjde strašně profláknutý/tuctový a nudný...
    Takový wanabe cool.
  • A bude mat aspon bonus damage so sekacikmi?
    • Lawliet
      s pánvou by to bylo lepší jeslti si pamatuješ zvuk ze L4D2 peew! *1*
  • Kuchar : kridilko nebo stehynko ?
  • Grifus
    Ale tak zase si nejspis tu hru v akci na Steamu koupim. Pres vsechny chyby a bugy me totiz "prvni" dil bavil. Jen mi uplne neni jasny co na tomto "pokracovani" delaji rok a pul, kdyz je to vpodstate datadisk, ci pomalu DLC jako Ryderova kampan...
    • firebug
      Me puvodni dil strasne nadchnul. Vubec jsem to od te hry necekal, ale opravdu me to chytlo jako maloco. Nicmene ke konci se dostavil jisty stereotyp a ted nejak vubec nemam potrebu se k tomu vracet. Ani to DLC jsem nehral. Zvlastni... Ale jak rikas, bude-li to za slusny peniz, tak proc ne.
    • ten novej díl jsi hrál? nebo víš přesně co v něm bude? nebo sám vyvíjíš hry a víš jak dlouho co trvá? nebo jen blbě kecáš?
  • BoB.2
    Konečně zas dostaneme nějakou zásluhu poslední co pamatuju byla v filmu Přepadení v Pacifiku jinak pořád chcípame třeba naposledy co pamatuju ve filmu Bez soucitu. *15*
    • Náhodou kuchár v Deep Blue Sea bol skvelý :) Myslím že ho hral LL Cool J :)
  • Keyz
    A bude mlátit zombie pánvičkou.
  • No ve tváři jsme si podobní, tak už jen doufat že to nebude stejný ko*ot jako ti zbývající 4 ..
  • Může mi někdo vysvětlit, co myslel autor tím druhým hrdinou? Město je hrdina? Nebo Zombie "Kožený", co nám půjde po krku? Tuhle metaforu jsem fakt nepobral. Děkuji za objasnění.
  • Zerathus
    Aneb když Zdeňek Pohlreich bojuje protiv zombie hrozbě a metá hlášky kolem sebe *1*
    • rami.cz
      Timto si me naprosto uzemnil *1*
    • Na ty zombíky bych spíš poslal Jirku Babicu - s těma sračkama co vaří by je hned porazil.
      • vlastik.plaminek
        Ten by z nich spíš něco uvařil. Když nemáte hovězí, dejte tam zombíka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit