Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zobane....
  • Jee..to jsem pred nakym rokem hral. Strasna frustrace a po par hodinach odinstalace..ze bych to zkusil znovu..koncept se mi libi jen jak pise v recenzi ta anglictina tam fakt byla priserna, snad to ted bude lepsi.
    • Nějak mně nenapadá důvod, proč zrovna původní pathologic hrát v angličtině místo v češtině :)
      • der póza.
  • špína, deprese, nemoci, chudoba všude šedivo a okolo hnusné unavené ztrhané obličeje, prázdné regály .. to vypadá na opravdu povedený simulátor života v Rusku *1*
    • Jack1947
      To je hra... z ruska ne?
    • CRYPT
      Mas bod. Sam bych to lepe nenapsal
  • MickeyMutant
    "...zcela jednoduše se může stát, že půjdete spát a místo probuzení zemřete hlady. Jídlo a léky jsou ale nedostatkové zboží, takže je nemůžete bezhlavě polykat po kilech. Jejich cena v obchodech se totiž každý den mění a vy musíte neustále počítat s tou nejhorší možností a myslet dopředu. To vše vytváří všudypřítomnou atmosféru beznaděje, která na vás dýchá na každém kroku. Prázdné regály obchodů, lidé chodící s tvářemi naprosto bez výrazu a i ve dne máte nutkání se každou chvíli ohlížet, jestli vás někdo nesleduje. Když už se nějaké nebezpečí objeví, nejlepší taktikou je vzít nohy na ramena..."

    Ano, tohle prostě muselo vzniknout v zemi Dostojevského a Šostakoviče.
    • Mickeymutant.

      Hm.

      *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit