Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda že se to nedá sdílet přímo ve hře pro komunitu, nahraji si povedený potg ale musí to ještě někam nahrát opruz *7*
  • Tak pokud snad někdo chtěl nahrávat videa tak snad zná shadowplay/relive. Nevím tedy co je na tomto za extra novinku
    • Jack1947
      To zže to je ve hře ? Xbox/PS4 tu funkci má.
  • OW mě bavil a hraní jsem si celkem užíval, dokud jsem z ranku 3200 nespadl na 1700 a potom to uninstaloval, protože jsem dostal perma ban za leavovani her. Od patche uprising mi asi tak co 3 minuty OW vyhodí disconnect, a to pouze v competitive. Ačkoliv je tech support natřískaný jedním a tím samým problémem, blizzard z nějakého důvodu odmítá přiznat, že je chyba na jejich straně a i mě, ačkoliv jsem jim hodil podrobný popis problému i test podle jejich troubleshooting guide, řekli že to mám řešit se svým providerem. Jinde problémy nemám, nikdy mi žádná online hra tohle nedělala a nedělá, a i v rámci OW můžu hrát 5 hodin v kuse quick play bez problému. Nicméně jsem tedy dostal permu, a když jsem blizz zamestnanci na foru po asi pěti dnech co jsem mu tam cpal všechny údaje, co po mě chtěl (a u UPC mě odkazovali na blizzard, že mají oni chybu se servery a je to prý poslední dobou běžný případ), dělal 2 pošahané testy skrz třetí aplikace, jen aby se ujistil, že FAKT není problém na mé straně, tak jsem ho poslal do řiti, jelikož mi furt radil hovadiny abych resetoval router, zkontroloval jestli mam ethernetovej kabel radne zapojenej, nebo abych restartoval PC, tak jsem vyfasoval i suspended status na můj blizzard účet, abych nemohl psát na jejich fórum.

    Blizzard ode mě už neuvidí ani cent. Nicméně OW je parádní hra, kterou zabíjí ignorance a retardace některých blizz zaměstnanců. Na to jakýma financema disponujou je jejich údržba a péče o OW zákazníky úděsná.
    • Easy, jestli si platil kartou, mas tusim 3 roky na to pozadat banku o vraceni penez, prodejce je ten, kdo musi dokazovat. Pokud si co pises necucas z prstu, tak nemaj sanci tohle ustat.

      Dokud si lidi nechaj srаt nahlavu tak se na tom nic nezmeni.
    • Jack1947
      Jo to se mi občas stává a leavnul jsem jednou ) ztratil jsem obraz) většinou connection error až po zápase díky bohu ale nejsi sám. COMP je napííču, udělám 2 zbran a kašlu na to ( teda jestli bude chut)
      • Máš štěstí, že jen občas. Já to měl tak časté, že nešel dohrát ani jeden zápas. Nevěděl jsem, že po 20H banu už přijde perma, jinak bych přestal dřív ... teď totiž změnili pravidla a to tak, že když máš z nějaké season permu a budeš "leavovat", tedy budou tě blizz servery dál disconnectovat, dostaneš ban na všechny sezóny navždy. Tím blizzard hodlá "vyřešit" tenhle problém hráčů, kteří jsou postižení jejich neschopností problémy opatchovat. Bohužel už začali očividně i mazat topicy na tohle téma na jejich fóru, témata kam jsem psal že tímhle taky trpím už neexitujou, a to byly jen pár dnů staré ... fakt sprosté chování. Jak říkám, za tohle ode mě už ani cent.
        • Jack1947
          Já bych pořídíl až Overwatch 2 ( pokud bude jednou :D) ale tebe chápu. To je fakt divné no a to jsem slyšel že to je perma na sezonu dopředu. Když ale vidím kolik Leaverů tam je tak je to zase dobře na druhou stranu. Ty máš holt smůlu a tobě podobní.
    • Och to je strašné. Takhle ti přece nemůžou křivdit. Tohle přece není fér, aby tě takhle zabanovali! Měli bychom sepsat petici. Měli bychom vyjít do ulic, chytit se za ruce a skandovat za lepší podporu ze strany blizzardu! Nemůžeme to přece takto nechat, lidi dělej mě něco!
      • Co to proboha plácáš? Zbláznil jsi se?
        • No... jeho to netrápí, tak chtěl naznačit, že by to nemělo trápit nikoho. Logicky. přece... *7*
    • Nejprve jsem ti chtěl napsat, že jako leaver si zasloužíš ban ale pak sem to celý dočetl a musim s tebou souhlasit, sice mi hra nepadá ale čtu to na forech dnes a denně a taky se mi stalo, že hra padnula a nemohl jsem se reconnectnout v určitym čase a dostal sem mínusové pointy. Kamarád měl to stejný a přesně jak píšeš ty dostával kázání ohledně providera atd. a pak dokonce suspend na forech aby nemohl nic psát, protože se jim nelíbilo že pokaždý když mu bez odpovědi smáznou topic udělal novej, fajn podpora :)
  • tak to vidim aj tento rok zas na ocenenie goty *1*
    • Game Of T€ens & Young

      *Proč je proboha tohle zakázané slovo?!
  • owny
    To ještě někdo hraje?
    • owny náklik fail
    • Jen malá hrstka id*otů, asi 30 milionů jsem slyšel. *14* *14* *14*
    • Mart9
      Overwatch *2*
    • Veskoslav
      Jako vtipný dotaz? Nebo jsi natolik blbý, že neumíš používat Google?
    • TheGGG
      jen u toho **** díky zlatému rule 34, jediná dobrá věc na této tragédii
      • To bych se hádal. 34 u OW stojí za úplnej pendrek.
        • TheGGG
          pendrek? a stojí?
        • Asharak
          Každý mu říkáme jinak no *7*
      • flash789
        Hraje, PS4 verzi mame za 490 korun, prodava se jak rohliky.
        • TheGGG
          ty a ty tvoje pohádky... *3*
  • MalyZeli
    To mam teda radost...
    • Jack1947
      Stejně vám fnukancům vadí že vám nevyšel ten rpg Titan a místo toho udělli Overwatch - holt smolík ale stále upgradujou kkolik lert staré Dajáboo3 takže není důvod být neštasten.
    • bukrr
      Konečně se ty záznamy, ve kterých se stiskne Q, dostanou ven rychleji a v lepší kvalitě!
      • Jack1947
        Koilkrát se to dá dát i bez "Q" naopak Q se mi moc nedaří... ( u některejch...)
  • Jack1947
    Občas si řikám že bych si nějaký povedený POTG nahrál noo... takže dobré a užitečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit