Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pro mě je ta hra celkově zklamáním, protože vpodstatě je to okopírovaný CnC4, sice s pár vylepšením navrch, ale pořád to na mě působý jako stejný nehratelný chaos. Od tvůrců starého cnc sem teda čekal něco víc. Takže snad to teď předělají na něco zajímavějšího.
  • Co si myslet o někom co dneska prezentuje hru s oranžovými tanky (Ok multiplayer , NOD s červenou barvou .... ale přece )
    C&C byla hra u které jsme se těšili na každé video po dokončení mise , scifi úlety v rámci možností se omlouvaly , ale dálkově ovládaní medvědi a mega roboti ve stylu samurajů ..... brrrr ty děti ve studiu to kompletně pohřbily , takže se nemůžou divit ,když se do nich každý pustí i před open betou .

    EA stále nedochází že problém není v žánru RTS , ale v tom co hráčům opakovaně předkládají za blitky . Takže ok zpátky do kutlochu a nechci slyšet že hra byla zrušena pro malý komerční potenciál ...
    • Tohle sice nedělá EA, ale jinak máš pravdu. *15*
      • :) V celku to je jedno. EA se podařilo odklonit zájem C&C fanoušků a s tím se budou prát všichni co se na tuto sérii budou odvolávat ...
  • rancor1223
    Fakt se na to těším. Dokonce jsem se dostal do bety! A ta byla přesně v ten jediný víkend za posledních pravděpodobně pár měsíců co jsem nebyl doma..! *16*
    Já si to chci taky vyzkoušet *1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit