Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všimli jste si? V závěrečných titulcích OF:RR se objeví mezi fotkami tvůrců titulní stránka nějakého pánského časopisu s velkým nápisem Bohemian girls. Že by narážka na BI? *4*
  • Opět kvalitní videorecenze od výborného autora, jehož smysl pro humor, styl psaní i komentáře a (jakkoliv relativní) objektivnost, mi dali dohromady více než dostatek informací o pokračování Operace Flashpoint. O hře uvažuji, ale až po případné slevě -první díl jsem hrál jen v demu, ale nadšení se bohužel nekonalo- ovšem akční hru (chápej ne simulaci) s otevřenými velkými mapami pro kooperaci více hráčů bych opravdu bral. Zatím však ale mám dostatek času prokousat se Posilami k Armě 2 *3* což (doufám) ještě také chvíli zabere.
  • Je uplne jedno, jestli je ta hra dobra nebo spatna (to si kazdy musi posoudit podle toho, co od ni ocekava), kdyz nema zadnou konkurenci, maximalne u predchoziho dilu. Ja jsem se hrou spokojeny, kdyby nebylo dlouhych presunu (kdyby to slo aspon preskocit) a ukecaneho serzanta, ktery se da vytrpet jednou, ale pri opakovanem hrani v coopu je to des, tak je ta hra skvela.
  • Hank90
    keď vidím tie červené a zelené šmuhy za lietajúcimi gulkami vždy mi to pripomenie star wars battlefront
  • trolo
    video not found... neslo to ani ked som to skusal pred par dnami co s tym je? ide vam to alebo to blbne len mne?
    • Mě to taky dopoledne nešlo spustit, i FC nešel ale teď uš to šlape.
  • nemozem si pomoct ale v codemasters boli slepi alebo lenivi ten dirt engine sa tam absolutne nehodi a hlavne nezvlada rozlahle prostredia ktore vyzeraju horsie nez pri 1vom flashpointe...
    • USER47
      Nemyslím, že by byli slepí či líní, ale použití interního enginu pro ně bylo prostě nejlevnější. Navíc tvrdit, že prostředí vypadá hůř než první OFP je hodně ujetý, zdá se, že by sis měl ten první flashpoint zase zahrát, protože si ho zjevně už moc nepamatuješ.
      • ja pod pojmom grafika neriesim len pocet polygonov a farebnost.. ale aj prirodzenu polohu objektov a teren ako taky... ak to porovnas s povodnym flashpointom tak je to nebe a dudy) tak ako mal perfektnu atmosku vyrieseny povodny falshpoint tak codemasters nema ani zdaleka... tam absetnuje akakolvek prirodzenost... lebo vsetko je akoby z plastu a len kulisa na strelnici.. ja som sa osral s F2 od kokotmastrov RR som radsej hral u kamosa myslim ze uz odinstaloval... strata casu... ked chces neco medzi simulaciou a arkadou tak si v ARMEII naozaj velmi blbuvzdornom editore spravim atmusku aj misiu aku len chcem za 5 minut a nemusim sa strapnovat a nervovat s FLASHOU zleho UK vina. radsej to moravske )- asi tak....
        • USER47
          Není divu, že ti první flashpoint přijde přirozenější než tohle. Asi to bude tím, že je inspirovanej českou krajinou, která ti bude pravděpodobně bližší než ta tádžikistánská.
          • tak inak... pre konzolistu to moze byt neco akoze viac narocne... a co sa tyka PC iba neznali alebo unudeny alebo snad uz len deges by si kupilô tuto hru.. pretoze v armeII OA alebo mod tipu AVGANI si proste nasekas tychto hier 20 z tejto oblasti takmer zadara s lepsou grafikou lepsim a uveritelnejsim terenom... mozes si urcit narocnosti a vlastne vsetko. o MP nehovoriac.. tak nerozumiem tomu ako sa moze niekto hlavne v cechach drpkat s nepodarkom FRR. sa nestrapnujte a nepodporujte naozaj zlu hru.. myslim PC. konzolisti ma v tomto pripade vobec nezaujimaju .. ty mozu byt radi ze su radi... hlavne PS3karska komunita momentalne chodi konecne asi viacej do luhov a hajov v cechach aj na slovensku...
  • Dobrá hra, hlas Lukáše Grygara a přičtěme k tomu úžasný framerate videa (Kvalitnější záznam hraní jsem v žádné video-recenzi ještě nezahlédl a tím myslím i ty televizní kde jsou ovšem limitováni technickými parametry) a výsledkem je dokonalá práce! Díky moc a jen tak dál!
    • recenzia je super ale TOTO NIE JE DOBRA HRA
  • Detekce zasahu ve hre co nese jmeno flashpoint... kam jsme to jen dopracovali...
    • Co je to detekce zásahu? To jak blikne obrazovka podle směru zásahu? Jestli ano, tak jak jinak má člověk ve virtuální realitě poznat, odkud do něj střílí? Pokud v reálu dostanu ránu do nohy, tak podle fyzikální síly poznám, jestli jsem ji schytal zprava nebo zleva. Samozřejmě, že v reálu je ale člověk tak v šoku, že si to ani neuvědomí, ale to přeci nelze ve virtuálním světě řešit. Ve hře člověk nemá ani zdaleka tak uplatnitelné smysly, jako v reálu, tak se to musí nějak kompenzovat. Neříkám, že vždy je to vhodné, ale nezatracoval bych to hned.
      • poznat to jde jednoduše, stačí mít 4 a více repráků *3*
      • MikeJay
        Myslím, že Drasťa měl na mysli detekci, pokud ty zasáhneš cíl - jak tam skočí ten červený křížek přes zaměřovač... Tomu se v reálu dá řikat nejspíš šestý smysl *3*
        • Myslel jsem presne co rika MikeJay
    • USER47
      Pokud vím, tak detekce zásahu je tam snad jen na nejnižší obtížnosti. A dost možná i tam se dá vypnout v nastavení.
      • Přesně tak USERE.Udělejte si pořádek ve videích.To není jenom tady!!!!
  • Dyť je to slidešou*.Jinak hra,to je jedna velká s***a
    • kup lepsi komp dyz ti neprehraje 720p *2*
      • Ty budeš vtipnej jak picza v zimě.A proč mne YouTube jede v poho na 720p
        • mně jede v poho i 1080p ale tento debilni prehravac jede hrozne pomalu
      • USER47
        Taky mám s místními videorecenzemi nějakej problém. Už ta na Portal 2 se mi brutálně sekala a tahle není o nic lepší. Přitom třeba 720p videa z youtube mi jdou úplně v pohodě a ani třeba s re-play či trailery v tom místním přehrávači problém nemám...
        • janchor
          Divný. Videorecenze mi jedou bez škytnutí i na rok starým netbooku, takže netuším, kde je zakopanej pes *9*
  • Nemuzu souhlasit stim jak autor rika ze nemuzete behat jako rambo :) Muzete a to vesele. Dohral jsem na druhou nejtezsi obtiznost a jako rambo jsem tam behal bez vetsich problemu a moje spolubojovniky jsem ani nepotreboval, spis me obetzovali protoze se porad nekde flakali a musel jsem na ne cekat.
    • asi si ocividne nepochopil o cem ta hra je :) o teamworku a ne o dementnim srintovani jak Usain Bolt a strileni skrz zdi ala m*dka nejvic sh*t hra roku CoD
      • Bohuzel ten teamwork tam vubec nefunguje, protoze vubec neni potreba.
    • Bohužel do redakce Chuck Norris ani jeho brácha hrát nechodí. takže museli pracovat s tím, co mají. *2*
      • Ma chyba ja zapomel ze Chuck je ted na Slovensku :)
        http://img90.imageshack.us/i/76628303.jpg/
        • sorry ale to je německej tým *1*
          • napsal, že JE na slovensku, ne že hraje za slovensko, tak nevím, co kdo předpokládal.
          • Janun
            A kde se teď hraje mistorovství světa??
            • Vím, že se hraje na Slovensku, ale když ti někdo ukáže fotku, kde je z 90% Němec a z 5% Slovák, tak každej rozumnej člověk předpokládá to co má většinovej podíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit