Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně nová operace ,dopuručuji koupit hned ;) ,peníze se vám vrátí do pár hodin z prodeje skinů a bedniček :) .Nejlepší podpora hry co jsem viděl !! .Jediný co mě štve že vždycky smažou mapy z předešlí operace :-(
  • Asharak
    Ha, 50 na 50, resp. mi přijdou 3 dobré a 3 špatné. Ten Castle má podle mě potenciál když tam nějaké místa upraví, ale čekal jsem lepší mapy po takové době *9*
  • Jack1947
    Abych napsal taky něco co hru nevychválí nepochopím a nikdy jsem nepochopil co na téhle hře hráči vidí. Nepřišel jsem tomu nikdy na chut, nechápu proč jsem si tehdy pořídil Source ( když mně mnohem více bavil HL2 DM) nevím no všechno kromě CS, COD mně bavil/baví víc a jiné hry. Nedokážu to hrát moc dlouho a né není to fakt proto že mi to nejde prostě mně to nebaví na COD bych vydržel déle. Mám rád moc FPS ale CS se mi tolik nelíbí ale chápu že pro někoho to je a byl smyslem života což pro mně žádná online hra nikdy nebyla a doufejme nebude. Jasně pár momentů to má no, např. vystřílení všech nepřátel z týmu protihráče když jste zbyl sám, odpálení bomby při hře přímo do obličeje zoufalce co se jí snaží zneškodnit. Být poslední přeživší ... asi na to tolik nejsem no. Stejně jako nemám rád moc realistické hry - pominuli nepřesný netcode ( zase BF může být v klidu) že tým je až na druhém místě. Samotář má oproti jiným hrám možnost že vyhraje atp...
    Boužel, nebo bohudík radši COD - nějakou freeware hru nebo nic. Nepočítaje to že je to celkem v CS:GO bisnis s těmi bedničkami. (mínusy 3,2,1... ) Snad jsem sám, takže mínusy jsou tentokráte správné.
    • Asharak
      Já zase nechápu lamky z CODka které brečí, že nemůžou zazoomovat, že nedaj hedku za běhu, netrefí se když drží a pod. perličky z protikladného realistického souboje v Call of Duty. Holt jedna hra je pro ty, co chtějí hrát a né učit se pár naopak pár mechanismů k tomu, aby byli ve hře lepší.
      • Jack1947
        Tim jsem samozřejmně nechtěl říct že COD nedejbože je lepší to vůbec pokud jde o mně je to stejně tupé (možná více) než CS... nemam nic proti tomu když hra vám nedá tolik šancí jen mně to nebaví. Takže radši než pohrabáčem po hlavě dám COD je to rychlé - cheaterama zasrané sice ale na oddech je to dobré. CS není tolik na oddech... nebo MMO F2P hru kde se nehraje na žádné tyhle vylomeniny i když např Contract wars - HC mod má takové fičury jako fyzické a psychické vyčerpání odečítání bodu za smrt a poškození způsobené krvácením nebo jak. COD je jen nahánečka a CS cs je cs. Realita je na nule u obou. *4*
    • CS:GO je takticka teamova casual hra. Pro me je hlavni deviza matchmaking - sice se hraje na trash 64tick serverech, ale odpada zdlouhava shanka po hracich na 5v5. Tady zapnes a jedes, at je vas kolik chce, bohuzel casto do poctu narazis na dementy z codu, co si kazdy kolo koupi p90 a bezej nejblizsi cestou.
  • residentevilfans
    CSS na public a csgo na zápasy. :)
  • oktavius66
    Hrál jsem CS 1.6. Hrál jsem CS:S a momentálně hraji CS:GO. Původně jsem nikdy Counter Strike hrát nechtěl. Nakonec mě k tomu přivedl můj nejlepší kamarád, který mě naučil vše co uměl. Začínal jsem se Source, ve kterém mám nahráno okolo 1000 hodin na NonSteamu a 160 hodin na Steamu a mám na něj spousty pěkných vzpomínek, kdy jsme si zakládali klany a hráli jako silný team. Potkal jsem spousty dobrých kamarádů se kterými jsme si užili spousty a spousty srandy. Poté jsem si zakoupil CS 1.6 na Steamu ve slevě a byl jsem z toho celkem zklamaný. Nevím proč, ale mě ta hra nějak nebaví. A nevěřím že v 1.6 existuje takzvaný AIM. Ale to si myslím jenom já. Je to prostě blbost, že když se snažím střílet co nejpřesněji a netrefím ani jednou je opravdu divné. Také se mi v 1.6 nelíbí, že lze střílet přes zdi skrz celou mapu. Proto mám na 1.6 nahráno pouze 19 hodin. No a nyní se dostávám k CS:GO. Za mě je to nejlepší CS co jsem hrál. Ale samozřejmě: tisíc lidí= tisíc chutí. Ta hra se mi líbí jak po grafické stránce, tak po hratelnosti. Nyní mám na Steamu nahráno 1333 hodin přesně a stále mě to baví a myslím si, že mě to jen tak bavit nepřestane. Líbí se mi, že v GO jde hrát zápasy s kamarády proti jiným hráčům. Hraje se o hodnosti. Různé operace jako je Phoenix, Bravo, Payback a nyní dokonce úplně nová Breakout. Jsou tam různé skiny na zbraně. To je ovšem zároveň i mínus, protože je to žrout peněz a Valve na tom hodně těží. Já už hraji CS jenom pro zábavu. Už to neprožívám jako kdysi, kdy jsem chtěl být někdo. Teď jenom příjdu na Public a chci si skvěle pokecat, zasmát se s fajn lidmi.
    • 1.6 uz ted nema cenu hrat, s linux patchem uz to nestoji za nic.
    • AIM tam je, akorát nestačí jen křížkem mířit na nepřítele, musíš kompenzovat kopání zbraně podle toho jak dlouho střílíš, taky je lepší střílet dávkou. Aspoň tak mi to přišlo.
    • Já začínal na 1.6 a po vyzkoušení Source jsem musel přejít zase zpět na 1.6. Takže je to asi spíš tím na co jsi zvykneš jako první....
      • Já začínal na 1.4 (možná 1.3, už ani nevím :D). Dokonce jsem do menu překládal do češtiny. Prokousal jsem se přes 1.6 až na Source, kde zatím zůstávám. V 1.6 mi vadí, že i první rána může být často nepřesná, střílení skrze zeď a neskutečně haluzácké headshoty. Oproti tomu mi některé fajné mapy z 1.6 chybí v Source :(
        • SalemCZ
          měl bys zkusit Go je to takovej kompromis mezi 1.6 a Sourcem
  • Jack1947
    Pořád lepší než z(re)cyklované COD... no.
  • škoda, že poslední dobrý CS byl Source, připadně 1.6
    CS:GO už je jen nechutný paskvil.
    • Waxik ma pravdu. CSGo je omalovankovej sh1t pro deti! V te hre absolutne nepotrebujete zadnej skill.
      A jeste je to porad na steamu ve sleve at si to koupi co nejvice deti a cheateru (hodne lamicek ma druhej steam a na nem jen csgo a haxy). Nejlepsi byl CSS pred debilnim updatem od tech packalu co udelali CSGO!
      CSS 4EVER!
      • CS GO je nejlepší csko ! ,hraju cs od 1.4 verze.Lepší matchmaking jsem neviděl .
      • Veskoslav
        Ano a proto je nejvíc Steam banů právě v 1.6 následovaný Dotou 2. A doporučuji navštívit očního či se podívat, jak vypadá omalovánková grafika tu měl například XXX či ji má Borderlands.
    • Veskoslav
      Ta 1.6, kde když člověk věděl, kde střelit prostřelil všechny zdi a zabil přes skoro celou mapu, obzvlášť u Dust 2 a respawnu? Nebo rychlopřebíjení u odstřelovačky atd.? Jako hra byla dobrá, ale ti nejlepší nebyli nejlepší proto, že by uměli nějak dobře střílet, ale protože znali tisíce triků, jak to "ojebat". Od výsoku a hození granátu zároveň až po zmíněné rychlopřebíjení. Navíc v 1.6 bylo nejvíce hráčů, kteří využívali WH.
      • Když neznáš mapu, tak si v řiti, bez ohledu na AIM. Pravidlo každé FPS.
        • Jack1947
          Tak mapy se dají naučit ne, v tom bych problém neviděl. *4*
          • Asharak
            Mapů můžeš umět nazpaměť, ale když lidi nepochopí, že prostě přesně na tom místě nemůžou pokaždé kempit aniž by je někdo zabil i bez WH, pak je jim ta znalost prd platná.
            • Jack1947
              Takhle jsem to nemyslel, v zásadě nekempím je to nuda... kazí to hru, Když někdo zná mapu a ty třeba tolik ne a ví kde kempit a podělá tak hru ale když z nás mapu a někdo tam kempí ty ho zabiješ je to super. Navíc kempit se má jedině u Bomb spotů a ten kdo je chrání to je ale hlídání a ne kempení. Kdyby to tak dělal každej... *7*
      • jindra.veliky
        mas pomalou ruku a reflexy, tak si nestezuj na nejaky hazeni granatu s vyskokem - to je normalni a prebijeni se da taky snadno naucit...proste si noob a nemas na to - kdyby to prebijeni a hazeni granatu autorum vadilo, tak by to behem vice nez deseti let opravili *6* *5*
  • Rush docela dobra, ostatni slabota.
    • Jazz
      Už jen to, že je to Hostage mapa, ji z toho dělá špatnou... *15*
      • Vubec ne. Hraju taky radsi bomby, ale tahle mapa me bavi, je takova dramaticka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit