Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Potom ovšem zůstává otázka jakou reálnou cenu měla Gaikai . OnLive nechali vykrvácet a prodali nuceně pod cenou , takže o skutečné hodnotě to zrovna moc nevypovídá .

    Se službou bych byl plně spokojen , kdyby oficiálně podporovala naše bahýnko a měla farmičku v německu . Pak bych se rád stal pravidelným abonentem .
  • mat zbytocnych 5 milionov tak do onlive investujem. Som fanusikom a predplatitelom a za tie prachy co chcu na mesiac hrania vsetkych tych hier je proste smiesna cena. Dufam, ze sa im bude darit aj dalej a hlavne aby boli ziskovy.
  • BIZNIS je biznis. To je cele. Tam plati zjedz alebo bud zjedeny. V tomto asi mozno napisat: Zraloci zjedli nieco za par supov a neutrpeli zranenia. Obet pomali vykrvacala.
  • DangerousDave
    tak je to smiešna čiastka ... na druhej strane čím menej sa cloudgamingu darí tým lepšie :)
    • Ronox
      dinosaure...
      • DangerousDave
        radšej dinosaurus v otvorenom svete plnom možností na ktorého časom padne meteorit ako primát doživotne zavretý v klietke.
        • co mas proti dinosaurum, byli tu 250 milionu let, to ma jeste lidstvo co dohanet :D
    • Přejme jim vše nejhorší a brzkou šťastnou smrt. *4*
    • ámen.
  • To naštve, když vám nabídnou několikrát víc, vy to nepřijmete a nakonec to prodáte za pár šupů. *1*
    • Kori
      Stále bych ale řek, že vede digg.com, který byl nedávno prodán za $500K a který kdysi dostal nabídku od Google za okolo $200 milionů. No, vlastně když to počítám tak se to zas tak neliší. Holt ti lidé musí být dnes děsně naštvaní.
      • smejki
        "Digg was sold in three parts: the Digg brand, website and technology were sold to Betaworks for an estimated $500,000; 15 staff were transferred to the Washington Post's SocialCode for a reported $12 million; and a suite of patents were sold to LinkedIn for about $4 million."
        zas tak horký to neni
      • Řeknu pravdu nevím, jak to chodí v těchto formách, ale můj prostý názor je, že lidé mají nápad, které udělají a poté skončí. Nevím, jestli narazí na tak silnou konkurenci, lidé jim nevěří, ale spíš bych řekl, že jim na právě chybý, ten klasick kravaťák (nechci uniformovat ani škatulkovat lidi, jen pro příklad) které se pohybuje ve světě čísel a dokáže poté projekt nějak ukočírovat a řídit ho. Když dokážu projekt realizovat, tak také vím jakým směrem ho poevdu a měl bych mít již nějaký plány pro budoucnost, jak když se mi bude dařit, tak i když se mi nebude dařit :D

        Jen můj skromný názor :)
        • victor
          Kravaťáci nechybí nikomu , v 90% stačí selský rozum . Holt pokud rozjeli investice ve velkém , čekali že prodají za víc než kolik investovali . A megalomanská povaha a nedostatek financí na účtě je donutili nakonec vzít za vděk tou cílovou almužnou .
    • To jo :-) Prostě hoši čekali, až se dočkali :D neb kdo chce víc nedostane nic.

      Mít obchodního ducha je výhra v loterie.
  • jeto tak world of wardcarft nake onlive nepolozi
    • hele zalezte pane kolego tady je moje území
    • to je ale zvláštní post, myslím, že by se o něm daly napsat celé knihy... pravda, vždycky jsem si představoval, že Bůh takhle nějak mluví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit