Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak předně OnLive a podobné služby mají své mouchy, je to jistě budoucnost herního průmyslu, ale ještě to bude stát spoustu peněz a času, OnLive jsem zkusil a hry neběžely v plném nastavení, grafika byla docela průměr a moderní a graficky náročné hry chyběly úplně (crysis, crysis 2 atd). A dalším probblémem je rychlý internet, kdo ho nemá, ten si moc nezahraje a ze hry bude mít prezentaci. Ale časem to bude jistě zajímavá služba.
  • Nějak jsem to asi nepobral, ale doteď jsme nezjistil, jak se na stránce Gaikai dá hrát, pokud se to teda hraje přes ni.
    • Gaikai koupilo SONY a jak to tak vypadá, tak zatím probíhají změny a úpravy a nikdo neví, jestli ještě půjde hrát na jejich webu hry nebo jestli si SONY nechá tuto výsadu jen pro svůj hardware (konzole atd), v tom případě by zřejmě služba gaikai byla z PC nedostupná (ale je tady OnLive a rodící se GFACE).
  • Mně se ten nápad líbil, ale nemyslím, že streamování bude hlavním proudem.Spiše doplňkem stávajících služeb už kvůli energetické náročnosti.Když sis člověk vezme streamování hudby, videa, programů, her, tak si nedokážu představit masové rozšíření.Možná až budeme čerpat energii ze studené fúze nebo vakua. *1*
  • doufam, ze to bude uspesne jako 3d tv :) asi uz sem starej, ale ja chci mit pc doma a hrat si hru jakou chci. ne to co me google, jablicko, ci nekdo dalsi dovoli a jeste za to platit mesicni poplatky
    • To je btw dalsi duvod proc tenhle system nefunguje. Mit na to adekvatni pripojeni a nutnost byt stale online. Je to sice 100% anti piratska ochrana, ale prave tu masu lidi to nikdy neziska. Navic staci jeden problem na onech tisici kilometrech mezi serverem a uzivatelem a uz si nezahraje. To taky kazdy nesnese. Staci se podivat kolik lidi timhle systemem nasral a denne nasira Blizzard s Diablem. Takze tohle nemuze nikdy masove fungovat.
  • MidnighT91
    Mě se ten nápad streamování her líbil už od doby co jsem o onlive poprvé četl a vidím v tom budoucnost hraní... Každou hru si vyzkoušíte zdarma než si ji zaplatíte a nemusíte řešit jestli máte pc za 30 táců, xbox, ps3 nebo wii a prostě paříte to co se vám zrovna zalíbí (absolutní svoboda výběru) no a pro piráty tu furt bude pc a hry na něj *3*, jen platící to budou mít mnohem snažší... Btw a když tam budou slevy jako na steamu tak tam za chvíli bude úplně každej...
  • irdzi
    Nebylo to před 5ti lety stejný jak teď?Psalo se o onlive, řešila se rychlost připojení, řešilo se jak budou všichni hrát ve 3D protože to byla ta "správná" cesta...Před 20ti lety měla zase každým měsícem začít virtuální realita ... myšlenka, že doma nemám nic krom ovladače a televize a peníze měním za nějaký virtuální účet, který funguje jenom s rychlým internetem se mi moc nelíbí ač chápu výhody takový služby ...
    • Ona je otazka jestli to vubec lidi chtej? Chteji si koupit hru kterou po dohrani muzou zase prodat, nebo chteji platit mesicni poplatky bez ohledu na to jestli budou mit cas hrat nebo ne? Urcite jsou taci i taci, ale vetsina bude chtit jednou koupit a pak neomezene hrat a takovejch sluzeb v TV kde si za nejaky poplatek muzu pak prehravat placene filmy mam v TV nekolik a nikdy mne nanapadlo je vyuzit a neznam nikoho kdo by o to stal nebo tu sluzbu co je dnes v kazde TV vyuzival... myslim ze onlive ceka stejny osud jako placene LAN video u dnesnich TV NEZAJEM
      • Na druhou stranu Netflix pouziva v USA skoro kazdy. A to je stejny princip.
  • fizola
    Ak bude aj v čechách či na slovensku kvalitný, rýchly a hlavne stabilný internet, som veľmi náchylný prejsť na streamovanie hier, len zatial ak nie ste v Prešove (kde je najrychlejší net) či v Bratislave tak to velmi nemá cenu
    • CR a myslim i SK patri mezi predni mista na svete v rychlosti pripojeni k internetu.
      • Nevím, jak na Slovensku, ale v ČR je připojení k netu na dost vysoké úrovni.
        • presne tak, delam u firmy co taha optiku a takovej boom co je ted nepamatuju. Kdejaky mestys nebo vesnice se nechava pripojit na metropolitni site, kope se o 106 a cikani u nas makaji jak bili *1* . V dali vidim svetle zitrky.
          • Jazz
            Supr no, tady jsem rád, že to tahá 500 kb/s *16*
  • Jeste to neni technicky zvladnute ale je to asi ta spravna cesta. Za par let uz fakt nebude treba resit nejake kompy a konzole na hrani. Zapnu placatici na stene a zahraju si co chci..
    • Spousta lidi o to nestoji. Navic si mylim ze sedet pred tv a pocitacem je porad uplne o necem jinem
      • U konzole se taky sedi pred TV, v tom az tak problem neni. Spis bych ho videl v tom ze clovek ma potrebu vlastnit i fyzicky. Nikdo se nad nikym uz nevytahne novou GPU nebo CPU bo pripadne ze ma prvni novy PS5 a XBOX1024. Pravda ze spouste lidi to muze vyhovovat, ale valna vetsina spise ne. Proto asi dopadl OnLive prozatim jak dopadl. A pokud ma ted OnLive v paratech Sony, tak bych se divil kdyby si sama pod sebou rezala zebrik a brala potencialni zakazniky pro PS.
    • A vyrobci HW nebudou mit co zrat... Nikdo krom onech serveru nebude potrebovat upgrady za tisice, aby si dal max detaily. Nevim nevim jestli tohle mega korporace prijmou. Je to asi jako ropa a technicky prezity motory.
    • BoB.2
      To už tady nebudu a když jo tak na to nebude keš, jinak to zní super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit