Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    Takyto nejaky scifi serial by som rad znovu videl, sucasnymi efektami atak, bola by to nadhera. Nic take asi uz nie je, ani nebude. Mame to The 100 ci Defiance, Falling skies, ale toto su vsetko take doslova "prizemne scifi serialy". Ja chcem uz fakt nejaky poriadny scifi serial, neajky zaujimavy konflikt atp.
  • Btw "vatovych" epizod jsou plne jen prvni dve serie (v podstate jsou jimi tvorene) a v mensi mire serie pata. Ve 3.a 4. je mozna tak jedna, jinak jsou naslapane k prasknuti.
    • Svatá pravda.
  • Stoneboy: S Crusade si o nic extra nepřišel ale je škoda si nezhlídnout těch pár dílů. :)

    Jinak teda MMO je pro mě mrtvola. Ale kdyby to byla singlplayer hra tak očividně hodně inspirovaný Mass effect dokázal, že povídavý Babylon 5 není nereálná a výborná hra. S tím že by pro mistra pera jako je M. Straczynsky nebyl absolutní problém zakomponovat nějaký ty bojůvky, rozhodně nemusím mít 1300 nebo kolik zabití jako v posledním ME.

    Jinak teda bych moc neporovnával B5 a Galacticu. Pro mě dva odlišné klenoty. Zatímco B5 je o celém universu tak Galactica je o cestě. K velikánům patří teda ještě Far scape i když je více jak to říct .. dětinský a legenda Firefly. :)
  • Ja sa tiez pridam ... pre mna tiez najlepsi scifi serial ... si pamatam ako chlapec som to pozeraval ... s lega sme si stavali tie Xkove stihacky... mne sedel Babylon vtom ze to bolo podavane pomerne realisticky a dospelacky podane hlavne.Babylon bol vazny a to bolo fayn.StarWars a ostatne vsetko mi prislo take scifi rozpravocky.Galactica mi zas prisla ako keby to bolo scifi ale vlastne v dnesnej dobe neviem take divne proste.Poriadne scifi som od tej doby moc nevidel
  • Btw. legendární scéna ve výtahu:

    L: "There, you see! I'm going to live." G: "So it would seem. Well, it's an imperfect universe."
    L: "Bastard." G: "Monster."
    L: "Fanatic." G: "Murderer."
    L: "You are insane!" G: "And that is why we'll win."
    L: "Go be the ambassador to Babylon 5 they say. Will be an *easy* assignment. Ah, I hate my life."
    G: "So do I."
    L: "Shut up!"
  • je to pre mna smutny pribeh, pretoze som jeden z mala fanusikov tohto serialu
    *9*
    • Fanousku je urcite dost. Kazdopadne jsem si tedy hned vzpomnel na zruseny space sim B5: Into the Fire, ze sklonku devadesatych let a pustil si z nej alespon hudbu.
    • B5 vyčníval příběhem a vyprávění příběhu + mmo zrovna moc dohromady nejde
    • londo ftw

      ja to videl dvakrat ve slovencine *5*

      porucicka ivanovova *14*
      https://www.youtube.com/watch?v=Pl7mj0guwBQ
      • Kinet1c
        umna vyhrava G'kar
        • londo byl nejkomplexnejsi postava, a taky to mel nakonec nejtezsi...

          na druhym miste podporucik cechov (ve star treku hral koenig takovyho troubu, tady z nej sel docela strach)
          • Ale G'Kar byl skvěle napsanej... ono se vybírá celkem špatně. A Mr. Bester je velká a komplikovaná potvora.
            • tak do moji top3 by asi taky patril, akorat spis mam pocit, ze ho hodne tahnul ten herec nez predloha...

              ale ja stejne krome komplet minbari mel rad vsechny *5*
    • Tak jsme tu minimálně dva *3*
      • tomocz
        3... :(
        • walltar
          4...
          • yuri.sidius
            5 ... jsem v tom s vámi *3*
            • Kinet1c
              ja som dalsi :D ale milujem aj Stargate :D
            • Thorleif_cz
              10 (pětka šla dvakrát :D)
              Hlásím se taky, viděl jsem poprvé před dvěma rokama a naprosto mě to vcuclo. Babylon 5 je můj nejoblíbenější scifi seriál, když pominu sitcomy - zatím jsem však neviděl chválený Firefly (Battlestar Galactica mě moc nebrala). Ale spíš než mmo bych si dal z prostředí B5 adventuru ve stylu toho, co dělá Telltale...1
            • 8
              pecka serial, u mna najlepsi scifi , cele som to pozrel hadam aj 3-4 krat
            • Asi 7... podle mě zdaleka nejlepší scifi seriál všech dob s tím, že S04 je pravděpodobně nejlepší série kterou jsem kdy viděl.

              Ale popravdě jsem nikdy neviděl Crusade...
            • yuri.sidius
              tak 6 no ...
          • 5 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit