Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct že me ghost recon future soldier jede bez problémů SP neresim to beru jako trénink na MP hratelnost perfektní v životě bych si nekoupil orig hru za 1100 Jen kvůli SP GRFS Doporučuji.
  • me ma akorat vytocit ?:) at si cely DLC ke spatne a skarede hre narvou do spic. trochu do vymsechu...

    Hru jsem zkusil stazenou pred samotnou koui kvuli MP o kterm mi kamarad basnil. Nicmene cely GRFS byl cca za 60 minut pryc z PC a uz se na nej nikdy nepodiva.

    Ohlaseni DLC beru jako hodne usmevnou zalezitost.
  • Stormangels
    Aha hmm a je to tu zase jako s Mafii II.
    Kousek hry odtrhly a prodávaj zvlášť jako DLC. Ono to vyjde s tím že je to nehratelné nedá se nikam s kámošema připojit a ještě k tomu todle? Místo toho aby to konečně rozchodily? Ubisoft mě už taky pěkně štve.....TO je jak s Assassinem tam taky bylo dost blbostí ohledně Multiplayeru.
  • Spis by meli vydat poradnej patch, nez tohle. To si muzou strcit za klobouk, dokud jim zakladni hra neposlape tak jak ma.
  • premýšlím o koupi, opravdu je to tak špatné? nemyslím technickou stránku ale hratelnost, všichni rikaji že je to konzoloidni strilecka a uz tam neni taktika :( nechci vypláznout další tisícovku za nepodarenou hru
    na tehle serii se mi vždycky líbila taktika, planovani a určita obtižnost. Už ani ty recenze nejsou jak kdysi dneska dostanete nemastny neslany text a v zaveru neurčite hodnocení 7-8
    • MidnighT91
      Na to je jednoduchá odpověď, Utorrent...
      • Torrent neni jednoducha odpoved, protoze lide kterym piratska verze behala si pote co si hru koupily rvou vlasy a proklinaji Ubisoft.
      • no jo, minule jsem chtel stahnout maxa payne a ukazovalo to dobu stahovani 2 roky nebo tak neco *9*
  • Takovou zbytecnost ani dodelavat nemusi. Proc to "slavnej" UBI rovnou nerozpusti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit