Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu hodnocení redakce 9???? Za co za to zhruba stejně a že si člověk v době vydání koupil zřejmě beta verzi? Opravdu objektivita na prvním místě koukam
  • ja bych se este vratil k tem tahum,,,,,,do zakladni hry se da stahnout modifikace 24turn ,,,,,jeden tah 2tydny!!!!vic nez v datadisku,,,,,,to co sla v origu armada rok de ted pouze 2tydny coz je fajn,,,6tahu na rocni obdobi jako je jaro,leto atd...:c)))

    jo a taky bych rad svetu zdelil ze rome 2je ted uz hodne dobre hratelnej,,,, *1*
  • V članku je spomenutľ že pri velkej kampani nie je hra moc historicky věrohodná, napr. Knossos dobije Kartago atd. To je prave tým že kampanova mapa je sice obrovská ale paradoxne počet provincii je pomerne velmi nizky čiže tu kampanovu mapu len roztiahli čo ale ztraca zmysel ked napr. italia ma len 4 provincie grecko 3 Sicila 2 Afrika 3 atd.. potom je jasne že tam vznikaju po par tahoch historicky nelogicke veci ako Egyptania na sicilii a knossos v afrike. Tvorcovia sa proste boja urobit hru hardcore čo by aj predlžilo jej hratelnost..čo asi tiež nechcu.
  • Původní Rome II jsem zkoušel ale hrozně moc bugu a špatná optimalizace, byly důvodem že jsem hru moc nehrál. Skvělý Shogun II mě bavil hodně. Takže jak čtu na konci článku, moc posun tam není, což je dost škoda... :(
    • S hodnocením Shoguna II souhlasím, skvěle odladěná hra. A fall of the samurai byla v podstatě nová hra. Obtížnost Hard bylo opravdu hard. Z Rome II jsem byl v šoku.
    • n rekl bych, ze spousta bugu a optimalizace byla docela slusne vychytana, takze pokud to byl hlavni duvod, proc jsi hru odlozil, tak je naopak asi cas zkusit to znovu a treba s nejakym datadiskem, ktery zakladni hru meni.
  • Magister_Peditum
    Možná by neškodilo, kdyby se autoři napříště zaměřili na kratší dějové úseky. Vytvářet obrovskou hru se záběrem stovek let a celé Evropy a půlky Asie a Afriky přináší řadu problémů. Klidně bych bral plnou hru zaměřenou čistě na jednu válku v konkrétní oblasti. Ubylo by frakcí a autoři by se mohli zaměřit na jejich větší hloubku.
    • Walldstein
      Geniální.. Hlavní výhodou by byl úbytek frakcí, což by v případě TW série znamenalo i zkrácení čekání na další tah..
    • jj souhlas,,,,,,mensi ale propracovanejsi
  • Je vidět, že autor si s tímhle článkem dal takovou práci, i když ty datadisky jsou stále o tom stejném

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit