Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak vy ostatní, ale mě se nelíbí zpracování. Jak kdyby to dělali amatéři. Ušmudlané textury, naprosto děsivý kontrast a berevnost. Kombinace sicifi a viktoriánské prvky, to už mi přijde kapku ohraná písnička. Neříkám, že to bude špatná hra, ale vizuál je pro mně odpudivý,

    • tomekbobek

      Mám stejné pocity. Snad příběh a rpg prvky to vyrovnají.

  • Pro me to zatim vypada hrozne nudne a nezazivne. Navnazeni nula. Obsidian mam rad tak uvidime podle recenzi

  • Jaképak vydání za dva týdny, ta hra vyjde přece až za rok 😀

  • Na to se fakt těším.
    • Já mám zatím pořád smíšené pocity. Gameplay vypadá dost nudně. Ale je to Obsidian a docela věřím, že to vyváží příběhem a hlavně možnostma jak řešit questy. Takže uvidíme. Rozhodně tu nehrozí preorder, ale bude se čekat na recenze.

      • Mám takový pocit, že Obsidian už je jak BioWare, původní název, ale lidé už úplně jiní (a očividně totálně neschopní).

        • Blue.Shark

          To je tvrdé odsouzení na to, že od South Parku (2014) mají celkem úspěšnou šňůru titulů. Už to bude skoro rok, co je koupil Microsoft, ale to nutně nemusí znamenat, že si do vývoje nechají kecat. Zatím tipuju na vidinu většího rozpočtu pro jejich hry. I když se jim tým trochu protočil, z dřívější spolupráce si toho mohli hodně odnést.

      • skaven

        ...a hlavne na steam


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit