Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle obrázku 3 už vím, kde bych strávil hodně času *1*
  • Design a architektura je perfektní, doufám jen, že interakce s prostředím bude vysoká. Už podle obrázků to vypadá jako Dark Messiah jen v modernějším stempunk kabátě. Hlavně ať to nesklouzne do stereotypu jak mnoho jiných titulů.
  • Shut up and take my money! *14*
  • Stylizace i ta "unikátní" atmosféra mi dost připomínají Bowerstone z Fable 3.
  • Na tohle se prostě těším a stejně jako u Bioshocku Infinite jsem se rozhodl, že ani o této hře nechci už nic vědět dopředu, chci se dát překvapit vším tím, co se o tom píše a ukazuje až osobně na vlastní virtuální kůži přímo ve hře :)
  • Half-Life 2 + BioShock + Deus Ex: Human Revolution = Dishonored? Jsem zvědav.
    • Místo Deus Ex bych dal Assassin Creed nebo Saboteur. RPG prvky nebudou asi tak výrazný...
  • misho8723
    Teším sa, teším sa, teším sa.... a teším sa na túto hru
  • Na tuhle hru se vážně moc těším, podle všeho co jsem za tím viděl a četl to bude fakt pecka.
    • Naprosty souhlas. A nemuzu si pomoct, ale strasne me to stylem pripomina HL2(kterou u sebe radim jako nejlepsi FPS hru).
      • to bude tym ze ard design ma pod palcom genialny viktor antonov ktory sa zasluzil mimo ine aj o art direction pre half-life 2
        • Tak to potom jo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit