Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal sem tomu 10minut a ne proste spatna optimalizace spatna stylizace no proste vsechno spatne *7*
  • No tak to snad raději ani ne *1*
    • A proc? Co se vam zase nelibi?
      • Jack1947
        Působí to už od pohledu pitomě vyblitě... a co zajímavého tam je ? obyčejná tps jako třeba Orcs must die:Unleashed to nemá aspo umělou krev *4* a je to zadara ( jedinej problém je hodně špatnej matchmaking).
        • Je to Orks must day Unchained, ne Unleashed. A není to náhodou tower defense? Navíc tato hra není tps protože to není strílečka spíš mlátička. Vizuální stránka je vecí vkusu, mne se líbí (navíc je vtipné že to komentuješ hlavne ty, jako fanoušek kresleného overwatche)

          Skrátka, v tvém krátkem a pitomem prispevku není snad jedna informace správne. jsi opravdovej pitomec
          • Jack1947
            Můj pseudo fake kamráde, nemůžeš hned z překlepu dělat čvrtou světovou.
  • To snad neni možný dneska sem měl na sobě uplně stejnej vohoz
  • Pete.palis
    Já si teď dávám další vlnu bety Rising Sorm 2:Vietnam..pár hodin a okamžitá předobjednávka *14*
  • jelikož chivalry je kvalita a mam tam docela dost nahráno, tak na tohle se teším. stylizace vypadá dobre
  • TO je hnus...
    • Jack1947
      Prostě ta kreslená/animovaná grafika a ta krev nejde do sebe vůbec *1* *11* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit