Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sem si objednal 4. zavidite socky co
  • ja bych si poridil tohle a invidii bych dal nachvili k ledu at se jeste chvili snazi o nerychlejsi kartu na svete... https://www.czc.cz/sapphire-r9-pro-duo-8gb-hbm/190319/produkt
    • nightborne
      To by bylo jistě trefné rýpnutí, kdyby
      1) se nejednalo o v podstatě dvě karty slepený do jedný amorfní hmoty
      a, co je daleko smutnější, kdyby
      2) tenhle výtvor ve výsledku nebyl při skutečným herním použití pořád pomalejší než ten Titan ;).
      • Draken69CZ
        Ale víš jak, to není tím že ta karta není nejvýkonnější, ale že ty hry nejsou optimalizovaný *3*
        • Hlavne se ti nightborne snazi vysvetlit proc to neni karta
        • :) asi sarkasm :)
          • mame tu dalsiho doktora Kůpra
        • Nevíme jak, vysvětli nám to.
  • Rozjedu s tim uz nejakou novejsi AAA hru na 4K, Ultra detaily v 60 FPS ? Z diskuzi mam pocit, ze kazdej jede na tohle nastaveni, tak se chci taky pridat...
    • spíš ne.. chce to pořád dvě.. :( ale když stáhneš stíny.. nebo tak tak se k tomu dostaneš.. btw není problém udělat hru tak, aby ji nestíhala žádná karta..
  • U těchto top modelů se toho vždy nejvíce debatuje jako kdyby to snad kupovala většina. Dokonce lidi dle toho soudí celou řadu karet. Někde jsem viděl větu "A teď je řada na AMD".... Jako kdyby to bylo zásadní.

    Pro hráče a i pro firmu jsou hlavní ty nejprodávanější modely a tohle je pouze pro image.

    Každopádně tohle potěší majitele původních titánů. I když jestli někdo dal prachy za titány tak, asi klidně dá znova za nového.
  • Nezoufejte, je to deep learning karta. Titul nejvýkonnější herní karta náleží stále GTX 1080Ti
  • Prej image, lol. Hej kámo, to jsou luxusní rolexky, ale já mám doma pod stolem v počítačové bedně "topné těleso" za necelých čtyřicet litrů, to je styl co! *1*
  • vega is the way *3*
  • nightborne
    Naja, strašně se raduju za toho čistýho Titana před dvouma měsícema ;).

    A takhle se, pánové z nVidie, přichází o zákazníky. No nic, půjdu si prskat někam do svýho křoví =)).
    • A kde jsou ty kecy že Titan X (na pascalu ale bez p z 2016) využívá plný potenciál architektury pascal a rychlejší to už nebude. Města se bouří
    • jack
      no jo no, taky jsem si koupil v lednu 1080ku, když neoznámili Ti v prvním termínu, co se spekulovalo :). To bys musel čekat neustále
  • Uz je tam 20 TFLOPS? Ja koupim, az tam bude aspon 20 TFLOPS *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit