Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych bral domácí verzi takového serveru s terminály. Koupil bych jednu pořádnou namakanou mašinu, která by obstarávala potřebný výkon pro ostatní zařízení v domácnosti. Připojené přes 1Gb/s ethernet by to mělo jak nízkou latenci, tak potřebnou rychlost.
    Teď už chybí jenom OS, který by se dokázal poprat s distribucí dat.
  • Pěkná grafická DRM ochrana *1*
  • pokud bude internet všude, tak tohle je začátek budoucnosti
  • Jack1947
    Hezke, nebude to samozrejmne fungovat tak jak by mnelo, takze uz je jedno mit lagy ve hre, kvuli internetu nebo nedostatecnemu hw vykonu ... co ten internet lag muze byt jeste horsi, jakol myslenka samozrejmne zajimave zatim asi ne tak uplne zrealizovatelne jak by se na prvni pohled, nemohlo/mohlo zdat.
    • *8* "mnelo" *8*
  • No ako demo pekne ale skor je to ukazka ako vie nVidiacky PR manipulovat s ludmi a tlacit svoje idey :-). V prvom rade sa poistili, v pred kazdou ukazkou, kde je popis hw (teda hlavne kariet) je napisany aj ethernet. To je dost siroky pojem, mysleli tym lanku? alebo ethernet pripojku do inetu ? a je jedno aka je linka do inetu v pozadi? Skor mi to pride ako take krytie keby nieco = ved my sme vraveli ze to potrebuje ethernet a internet na to nebude stacit (klasicky alibizmus). Dalej neukazali ziaden herny engine cisto len rednerer aj to dost jednoduche sceny s nizkym poctom objektov a dost jednoduche. No a ta posledna ukazka kde ukazovali aky vpliv maju latencie. Tak to bola totalna zhovadilost. Jeden pohybujuci sa objekt, staticka kamera. To sa dalo cele naemulovat aj dynamickou lightmapou a tu scenu by uz pomali zratalo aj kdejake mobilne GPU.
  • Cloud? Hezka teorie. Ale praxe?
    Dopadne to podobne jako registr vozidel. *1*
  • "Za sebe rikam, ze pristi generace konzoli pro me uz konci, stejne jako nabusene PC. OnLive mi naprosto staci."

    Prohlásil Robotron3 na hrej.cz v dickusi "Xbox 360 vs PlayStation 3"
    • Jeff Bezos: Chytří lidé často mění své názory.

      Inteligentní lidé neustále revidují své chápání problému. Znovu zváží daný problém i poté co si myslí, že ho už vyřešili. Jsou otevření novým názorům, novým informacím a vyzvám k jejich vlastnímu způsobu myšlení.
    • I kdyby nějakou takovou věc tvrdil tak to stejně nikoho nezajímá, člověk v průběhu svého života mění názory na základně nově objevených zkutečností, ano opravdu to se stává. V neposlední řade je pro nezasvěceného čtenáře diskuze tento komentář naprosto zbytečný (ano tak jako můj) takže pokud ho chceš ponižovat a obviňovat nelze tak konat jinde?
    • Robotron3
      Já už tomu stokrát opakovanýmu nesmyslu snad sám začal věřit, že sem to na tom hrej napsal. Dal jsem si to do googlu, kde by se to muselo z hrej zobrazit a jediný co to našlo je tohle. http://dig.do/fakehrej.cz Takže je mi líto. Jako kolovrátek stále opakuješ něco co někde někdo napsal, určitě ne na hrej a já jsem to nebyl. Víc ti k tomu už fakt neřeknu.
      • Já ti klidně dám odkaz na hrej.cz přímo na tu diskusi, kde to opravdu píšeš, ale přemýšlím, jestli si to ještě nenechám na jindy, přece jen mi to jak tady lžeš přijde zábavný :)

        Jinak zajímavej odkaz, o tý stránce slyším poprvé, asi nejsem jedinej koho ten "geniální" výrok pobavil :D
        • Robotron3
          Výborně, ukaž mi to prosím, a dej mi odkaz.
  • jako záleží taky na rychlosti internetu, takový optický vlakno ma takovou rychlost že by to klidne nahradilo i Titána, tedy alespon v singleplayeru ale i tak... samozrejme pokud bezite na dsl tak ne...
    • Na rychlosti internetu právě vůbec nezáleží. Záleží na rychlosti odezvy a ta bude vždycky na servery mimo republiku pro takovéhle účely naprosto zoufalá.
    • Veskoslav
      Říkají ti něco technologie VDSL například? A Titan to sotva nahradí;)
      • No já v tomhle vidim budoucnost. *4*
  • Veskoslav jestli to bude někde fungovat tak hlavně na konzolích ( placený online) protože to rozhodně nebude zadarmo ke každé pc hře *4*
  • Takze nVidia se myli a vse je spatne dle inteligentu z Games.cz. To se da.. Robotron3 a dalsi mongoloidi zavolejte do Kalifornie jak se veci maji *15*
    • Robotron3
      Kde jsem prosimtě psal, že se Nvidia mýlí? Můžeš mi to ukázat? Jen jsem psal, jaké praktické zádrhele s tím mohou být. Jsem si jistý, že někomu cloudLight bude vyhovovat, ale zároveň to nemůže konkurovat silnému hardwaru, protože ten bude vždy poskytovat kvalitnější zážitek a neni omezený internetovým připojením. To je celý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit