Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Když tu hru jste neměli tak stačilo zadat kod... takže vskutku vtipná srandička.
  • Vzkutku, jedině ramsomware by mě mohl donutit hrát hodinu tuto hru...
    • Ty bys potreboval nejaky ransomware, ktery by te donutil nastudovat si gramatiku.
      • Ano, to je pravda, a já jsem si to uvědomil až když se to nahrálo a zobrazilo. Vskutku (sic!) jsem učinil fatální chybu, a co víc, nejsem si ani vědom jakéhokoli důvodu či omluvy pro tak katastrofální selhání, k jakému v naší firmě dochází tak jednou, no možná dvakrát, za deset let...
        Děkuji za upozornění, postarám se aby zodpovědný vedoucí oddělení kontroly pravopisu dostal pokárání nebo rovnou třistapětašedesáté vážné varování *1*
        • před "a" se nepíše čárka, měls ji naßrat před "až" a před "aby"
    • Ona ta hra je v jádru dost zábavná. Jde jen o to, že vývojářem je absolutně nekompetentní studio a to má za následek pomalé vydávání updatů. Jinak herní mechanismy jsou parádní, takový rozumný mix mezi Armou a Battlefieldem, kdy zdraví hráče je arkáda, ale každá zbraň kope a fullauto trefis leda tak na 10 metrů prvních pár nábojů.
  • Před rokem bylo něco podobného s Touhou
    https://www.animenewsnetwork.com/interest/2017-04-17/bored-college-student-accidentally-infects-self-others-with-touhou-project-inspired-ransomware/.114586
    • Bych raději kupoval nový disky a akceptoval ztrátu dat, než se podívat jen na vteřinu anime.
      • Kompost
        az si kupis nove disky mozes mi stare dat. ja uz pre ne nejake vyuzitie najdem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit