Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsem se někdy ve svém životě opravdu těšil na nějakou hru, tak právě na Mass Effect 3. Ale začínám mít obavy, že sliby o vyvážení a spojení toho nejdůležitějšího z jedničky a dvojky byly jen marketingové kecy na překrytí faktu ,,Jeden prst do nosu a druhý na spoušť, ono se to už nějak vyřeší.".
    • pokud se díváš na bioware pulse (asi ne)tak zjistíš ýe každy tyden je jedno video s vyvojáři viděl jsem dost na to abych konstatoval že se nebojím nedostatku RPG prvků ba co víc že akce bude vylepšená a rpg s akcí dostaečně vyvážené.
      • Přiznám se, že nesleduji, děkuji za doporučení, třeba pak budu spát klidněji. :)
  • Ten vývoj ME se mi nelíbí. Reaperové kteří opakovaně vyhladí celou galaxii bez možnosti odporu. Hmmm, tak proč tady lezou po zemi a hubí jednotlivce? Kolik byla ta perioda? 50000 let? Tímhle tempem by to nestihli. Čekal bych pokročilejší technologii a eskalaci příběhu v masivnějším měřítku. A pokud tam bude vyhlazování celých planet, tak proč tak neřeší všechny? Je to celé nějak nedotažené a poplatné modelu "akce za každu cenu". Pro mě ME ztratilo své kouzlo.
    Tohle smrdí dalším dílem nebo klonem.
    • :) Pokud se nepletu tak ta VI (Vigil) na Ilosu říkala že vyhubení galaktické civilizace Protheanů Reaprům trvalo stovky let :) a vzhledem k tomu, že nestárnou bych se o to jak dlouho jim to potrvá ani nestaral :).
    • Jsme na tom podobně, jedničku jsem si užíval a koupě dvojky pro mě tedy byla povinností, bohužel zhruba v půlce hry jsem to prostě vzdal, protože druhý díl nenabídl nic nového, nebylo tam nic, co by mě prostě udrželo u obrazovky. Tak doufám, že v trojce se polepší.
    • kolik si myslíš, že naše galaxie má obyvatelných planet?
      • jj si myslia ze reapery rano spichnu par planet a naobed idu do mcdonaldu na chesburger :D a poobede dorazia zbytok aby boli vecer na telenovelu doma :D
  • Ten kdo dělal animaci běhu, toho bych nejraději nakopal do koulí, to je oprabdu katastrofa...
  • Slendrian
    hlavne nech sa mi podari ukoristit zberatelsku ediciu lebo ju zatial nikde nevidim, Mass Effect je moja najoblubenejsia herna seria, podla mojho nazoru je v serii pribeh ktory predbehol aj filmy :)
    • pesir
      Sběratelská edice už je dávno oznámená.
      http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2865
      http://shop.tiscali.cz/pc-mass-effect-3-n7-collector-s-edition-3957/?utm_source=tiscali&utm_
      http://www.gameleader.cz/pc-hry/1571/mass-effect-3-n7-collectors-edition.html
      • Slendrian
        pisal som na tiscali shop ci posielaju na svk ale odpoved bola negativna :/ nevies ako to maju ostatne shopy?
        • pesir
          Nevím jak je to u ostatních. Podle heureky ji mají ještě 2 slovenské e-shopy http://hry-pro-pc.heureka.sk/mass-effect-3-collector-s-edition/
  • Jak má člověk mít po takovéhle ukázce za hry z těch reaperů nějaký respekt...
  • zdá se mi to, nebo celá ta sekvence byla jen o tom držet šipku/tlačítko pro pohyb dopředu? všechny ty útoky šly totálně mimo Sheparda, za celou dobu uhnul jen jednou a ani to nebylo potřeba ... jestli takhle bude vypadat gameplay tak asi opravdu začíná doba hraní typu "press X to win the game"
    • Tak ono by nemělo takový efekt kdyby v traileru shepard chcípal, hráče by to tuším moc nenavnadilo...
      • Stacilo by,kdyby to nepusobilo jako prochazka ruzovou zahradou co se narocnosti na hrace tyce.Tam to opravdu vypadalo jako kdyby stacilo drzet jedno tlacitko pro posun vpred.
    • No tak vsadili na(epic) sekvenci kde se běží a bouchá a mlátí se příšery no...rozhovor nebo ukázka rpg prvků by asi moc lidi v sále neuchválita *4*
  • Jo ME3 vypadá slibně jen doufám že PC verzi nezabijou konzolovým ovládáním v ME2 mě vysloveně štvalo že se postava na základě jednoho či dvou stisklých tlačítek SAMA rozhodovala zda chci utíkat, zalézt do krytu, nebo přelézt kryt což při snaze se stáhnout bylo často fatální. Taky bych rád viděl v ME3 možnost skrčit se ve volném prostranství jako to bylo v ME1 ve dvojce se mi kolikrát stalo ze mě zabili jen proto že můj kryt zasáhla raketa nebo biotika, což mě odhodilo a postava se automaticky zvedla v ME1 to bylo tak že jí to odhodilo, ale zůstala v podřepu, což jí často pomohlo.
  • jo myslim , že česky je ten červ Šavlozubec, ale to už všichni víte *3*
  • mohli vzit shepardovu DNA a postavit z neho reapera a on by pak vsem ostatnim reaperum natrhl pr..el ;]
    • Co třeba závěr Mass Effect 2???
  • MrSanta
    Pěkné, přikláním se k názoru, že se jedná o Tresher Maw, i když asi krapet přerostlého *1*
    • Na 99 procent Trasher Maw a myslím, že vypadá tak akorát.
      • podle mě 100% Trasher Maw ta planeta vypadá na tu jak tam byli ty Krogani (už nevim jak se menovala) a tam tyhle potvory byly jak doma...
        • Boj s Trasher mawem v ME2 byl celkem fajn. Setril jsem si na nej tu nuklearni zbran, stacilo ho trochu nahlodat a pak dodelat nukem. Fajn zazitek :-D.
          • Tu zbraň jsem miloval. Si pamatuju jak jsem jí zkoušel poprvé. Jsem si myslel že to bude nějakej lepší raketomet a ona to fakt atomovka :D
        • Tuchanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit