Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postavy, scénář a dialogy... tím se Bioware pyšnil. Teď je to samí metrouš a trapné pubertální kecy.
  • luxusni porad Lukasi, palec nahoru :)
  • + 1

    Jo a opening mi nevadi ani obrazove ani zvukove... dokonce mne az vytrhlo jak se ta muzika na konci utne kdyz se to tak pekne rozjizdi *1*
  • To je super nápad Lukáši, že by v sci fi rpg ses nemusel trmácet sem a tam za NPC ale skrátka by si prijímal a odevzdával questy pres telefon nebo mail *4*
  • Blue.Shark
    Bezkonkurenční. Díky *4*
  • Ješte menší připomínka k intru - Ten rozmazanej princ of persia me ale opravdu vadí mnohem lepší a hlavně hezčí by to bylo v původní grafice. Nechápu tyhle rozmazané "vylepšení" u her at uz to tak hraje kdokoliv, vždyt to vypadá hůř a takhle v intru takového správného pořadu si myslím, že by měla být surová čistá puvodní verze, když už si to teda hraje tim Princem na retro a na to že už "jste tu s námi dlouho"....
  • To je nějaké moc intelektuální či co, ničemu jsem nerozuměl, žijeme v ČR tak mluvte česky, anebo se odstehujte do Arabska! a navíc nic o GTAV a Call of Duty a koho zajímá nějaká samsung galaxy nebo o čem to tam pořád žvatlá.

    PS: Jen tak dál
    • TheGGG
      to by bylo skoro vtipné, ale proč intelektuální lidi posíláš do "arabska"? Zemí, kde profesoři věří, že je spojitost mezi mírou modlení a výskytem zemětřesení. Takže pls, určitě vás to na FFUK učili líp...
  • Coffin.Corner
    Posádka lodi Prométheus si zase nevedla tak špatně, vždyť porazila Vzpouru mozků! *3*
  • tak ja bych jen vytkl ten uvodni song, jinak hodne dobré.
  • Amylee.Anderson
    Tentokrát není co vytknout, bezvadný. :) A ještě pochvala za (termín zase čmajznutý z youtube komentářů) Astrogrygara!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit