Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kolko mas rokov 13?
  • Dufam ze to daju na konzole budem packov stavat mrakodrapy od rana do vecera a od vecera do rana mam sice aj pc ale najradcej by som to chcel na konzolu je to pohodlnejsie !
  • Fotogenický Grygar *1*
  • daji se v cities skylines stavet i farmy?
    • aj ty to chces na konzolu ze spravime peticiu?
    • p.s.
      no tak jsem si neco zjistil a nejde to, farmy tam sice jsou ale o velikosti normalni zahradky, nejsou to velka pole - co je blbost pokud nekdo rad farmari a zahradničí ma smulu (v simcity 4 i cities xl to šlo)
      • za co minuska, každy chce stavet farmy
      • co ty jseš za vidláka *12* *12* *12*
  • MickeyMutant
    Jó pan Lorenc, ten v Skylines určitě chybí. On teda cihlu ruky neveme, ale poradce by to byl na slovo vzatej.
  • Mart9
    Fakt je Cities tak dobrá hra?
    • ne, možna za rok, za dva až dodelají mody
    • XXDarthVaderXX
      ano
  • Bože *8*
  • Proč není někdy na té fotce něco s herní tematikou? Třeba obrázek z Cities? To je hrozný narcis ten Grygar. Láďa Hruška herní scény..
    • Protože je dobrej? *1* Ok, titulky říkají, že pořad připravuje vícero lidí… No, mně to rozhodně nevadí, je to PRO! Upřednostňuju krátkou stopáž, případně full Let´s play/e od skillerů, když je chuť.
      • Mart9
        Že je někdo dobrej neznamená, že by se měl vystavovat. Ideální kombinace je dobrej a skromnej, něco jako Petr Poláček.
        • Až bude Cristiano Ronaldo skromnej, už to nebude Ronaldo. Každej je nějakej… Všimni si, že ani u her se lidi - hráči - neshodou, co je a co není kvalita. Mně se tenhle pořad líbí, líbí se mi jeho svižnost i styl moderovaní… L. Grygar je z mého pohledu fakt dobrej, jeho tetování nikoliv. Každopádně u obou mě zajímá na prvním místě výkon… Dobře, Ronalda bych vyměnil za dědka Figa, Grygara za pradědka Andreje *14* Jop, P. Poláček je taky v pohodě, dobrej... Nevim, snad Carlos… *1*
          • Mart9
            Grygar je dobrej, ale už dlouho mám pocit, že se schválně vystavuje a exhibuje, aby si pak mohl přečíst hate na svou osobu, takový f e t i š trošku.
          • Kdyby čirou náhodou někdo nechápal výměnu herního redaktora za fotbalistu Carlose, tak je to proto, že Carlos vypadá jako Andrej, který byl ale vyměněn za Grygara. Takže co jsem měl dělat? Jo, díky, klonování, bohužel mě to napadlo pozdě… *1*
        • XXDarthVaderXX
          Zatím nejlepší práci dělají kluci na retru...Dobrovský, Olejník
          • Mart9
            To asi ne, když kromě Gothica a Trespassera ještě nevybrali pořádnou hru. A u Gothica tam Pavel ani nebyl. Takovou rubriku bych úplně zrušil, i v Levelu ty stránky vždycky rovnou přeskakuju.
        • jak jako vystavovat? je to tyvle upoutavka na jeho porad tak proc by tam nedali moderatoruv oblicej...
        • bo Honza Doskoč... ale kdeže, co to plácám..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit