Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Vypadá to stále na pěknou nudu !

  • Prasaak

    Juhů, další žena v hlavní roli.

    • TheGGG

      zde to je omluvitelné tím, že čtyři jezdci už byly načrtnutí v prvním díle

  • TheGGG

    na darksiders III se neskutečně těším, nejen proto že mám chuť na kvalitní rubačku, ale hlavně proto, že předchozí díly načrtly skvělý příběh, lore a postavy a já se fakt těším jak to vše bude pokračovat... repetetivní just cause 4, online bs fallout ani nezajímavý hitman 2 mě VŮBEC neberou....

    • Přesně tak. Příběh je fakt skvělý a promyšlený. Navíc je super, že u celé série  se tvůrci inspirují z jiného náboženství než je provařené severské jako jako jiné rubačky...

  • ucho
    jinak záběry vypadají celkem v poho. ten bič je trochu divnej, ale záleží, jak reaguje na mačkání tlačítek a tedy jaký pocit bude mít člověk u hraní. to z videa vykoukat moc nejde. hra to nebude mít lehký tak jako tak, protože i předchozí díly nebyly žádné prodejní trháky, i když šlo o zajímavé a kvalitní hry.
  • ucho
    "o nátuře druhého pokračování"

    tohle je dost ošemetné. sice je to svým způsobem dobře, ale často se setkáme i s tím, že "druhé pokračování" se bere prostě jako druhý díl. a mimochodem se to tak častěji bere.

    • RaketovyZid

      Ježiš, když to konečně někdo napíše dobře, tak za to schytá kritiku 😀

      • ucho

        jasný, ale schválně si dej do googlu "druhé pokračování" a prakticky všichni v takovém případě mluví o druhém díle. protože se to nebere doslova.

      • RaketovyZid

        On nakonec Adam umí český líp něž zbytek redakce, akorát se tak stydí mluvit. 🙂

  • BoB.2

    Hlavní hrdina dělá ve hře strašně moc a tahle mařka je fakt hrozná.Jinak to vypadá super nic složitýho proste rubačka na odreagování, prostě sází na jistotu.

    • flash789

      Tobe se stejne jen libi ze to bude mit cesky titulky, to ti staci:)

      • BoB.2

        Jednička je moje nej hra. V češtině to nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit