Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra Roka u mna este lepsie ako Witcher 3 *4*
  • Ja sa uz tesim na batmana *4*
  • kubi-wan
    Na to se dá reagovat jedinym způsobem: http://zippy.gfycat.com/ThriftyUnevenArgusfish.gif
  • Batman mně fakt nikdy nezklamal ( filmy, hry ) příběh, záporáci, bez chyby ... těším se na film uvidíme jak si s tím poradí Ben Affleck ale já ho mám rád jako herce takže doufám že dobře ...
    • Vegen
      Tebe nezklamal ani film Batman a Robin s Georgem Clooneym? :-)
      • Při zpětném pohledu je to hrůza, ale třeba já ten film viděl, když mi bylo cca 10 let a v tu dobu se mému dětskému já líbil :)
    • Horší než Daredevil to nebude. Nemůže.
  • B.o.b
    To nemůže dopadnout špatně, ale bude strašně zajímavý na co se vrhnout dál.
  • Na tohle se těším víc jak na Zaklínače neskutečný jaký rocksteady dělá trailery, totální mráz v zádech
  • Těším se, ale moc autorům nerozumim. Všechny postavy vypadají úplně jinak a Scarecrow je big boss, přitom v Asylum byl úplně nic oproti ostatním a dokonce měl jinej hlas, jasně hlas může mít jinej ale prostě tady je úplně badass a tam byl taková nicka docela. Harley vypadá moc pěkne, Ivy mi přijde nějaká stará, Riddler vypadá jak fetka.
    • SalemCZ
      tak on si dal v AC dovolenou tak na sobě zamakal
    • TheGGG
      Nechcu se dneska hádat, ale scarecrow platil za jednoho z nejoblíbenějších bossů v celý sérii, né jen v AA. Možná byl fyzicky slabej, ale jinak to byl skutečně skvělej padouch, jeden z nejlepších za dlouhou dobu ve hrách. Navíc tady zestárl a zdrsněl a když jeden přežije útok killer croca, těžko může být úplná sr*ka.
  • TheGGG
    Tak na todle se snad těší každý, bez rozdílu pohlaví, orientace, víry a sociálního postavení. Vypadá to naprosto famózně. Hlavně jsem rád za scarecrowa a fireflye. Eště než to zapařím, musím zopáknout pěkně všechny předchozí díly i s DLCčkama Originem začínaje. Pořád tajně doufám, že se objeví i nějaký méně provařený padouch, třeba Hush by potěšil
    • Není nějaká ta teorie, že je Hush, ten Arkham Knight? Jelikož je to vlastně Batman naruby a "krade" mu identitu už od City?
      • TheGGG
        Vývojáři tvrdili, že AK je úplně nová postava, na které akorát pracovali s nějakými chlápky z DC. Sem ale vážně zvědavej kdo bude pod maskou, aby to bylo řádně šokující. Snad nepřišli s nějakou blbosti.
        • Vojta_Ilavsky
          Joker´s Daughter. .)
          • To by byla zrovna jedna z těch blbostí .. navíc by musela sakra rychle vyrůst a změnit pohlaví :D
    • Vojta_Ilavsky
      Já bych rád viděl ve hrách Ventriloquist. *4*
      • TheGGG
        *1* jj, ten je taky slušnej. No těch padouchů je v batmanovským lore hrozně moc.
        Takový Professor Pyg by to taky mohl udělat pěkně creepy. Upřimě bych tam Arnolda Weskera a Scarface popřípadě někoho jiného viděl radši než Oswalda. Ten už mě docela se*e, ale zas bude rados mu vyklepat znova kožich.
  • naprosto famozni,day1
  • houmrhoumr
    Posledni dil trilogie? Spis tetralogie *5*
    • Trilogie Rocksteady (Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight)! Arkham Origins delalo ine studio(ale taky vytecny dil).
      • Arkham Origins byl dobrý, ale kvalit Asylum a City nedosahoval - navíc byl taky dost zabugovaný. V Asylum a City jsem se nesetkal snad s jediným bugem (a to jsem je kupoval vždy hned po vydání, takže před patchi), zatímco v Arkham Origins toho bylo po vydání hry dost.

        No a když jsem nedávno Origins zase hrál, tak hned v prvním větším boji byl (doslova) neviditelný Killer Croc, jindy zase byly budovy nehmotné a dalo se jimi proletět atd. *1* . Takže očividně to dodnes úplně neopravili .. a teď si ještě vzpomínám, že Arkham Origins byla jedna z mála her, co jsem hrál, kde jsem doslova musel využít glitche (podle youtube videa - nachat se tím glitchem vystřelit do vzduchu a překážku na věži tak přeletět), abych mohl splnit quest - protože jinak jsem byl uvězněn (nedalo se přichytit na výstup z větrací šachty - jediného východu). Ale zrovna tohle asi opravili, protože z toho byla krátce po vydání celkem aféra.
        • Inquisitor
          Já to hraju teď, po všech dohraných předešlích dílech. Croc je na začátku pořád neviditelnej, ale naštěstí se dá porazit i tak. Pak je tam bug během plachtění, kdy sebou začne jakoby škubat, ale to je fakt málokdy. Jinak jsem na nic dalšího zatim nenarazil a jsem spokojenej a baví jako předešlí díly. Hlavně to vyšetřování zločinů, zpracovali povedeně. Za tu cenu teď paráda.
          • Já si Arkham Origins teď taky na základě téhle diskuze rozjel a opět boj s Crocem - přestane v polovině fungovat zvuk a Croc se zneviditelní :D .
            Ale jak říkáš - jde ho i tak porazit. Nicméně kazí to požitek ze hry
            • neviditelnýho croca jsem teda nezažil, zato jsem se zasekl v jedný místnosti, kde se nedalo vlízt do ventilačky, To naštěstí spravili
        • no a ja mam za to, ze dost bugu origins zdedilo uz po City....to me strasne mrzi, ze na Origins se plyve kvuli bugum, ale u City se ignorujou, protoze Rocksteady....btw: ja zpocatku musel cekat na patch u city, protoze mi hra cca jednou za hodinu hodila error a cela spadla
          • No je sice určitě možné, že už mám zkreslené vzpomínky (i když tak moc dávno to není) a bugy byly i v City, ale opravdu si na žádné nevzpomínám - zatímco ty z Origins mám v hodně živé paměti.

            Ale jak říkám, i Origins byla dobrá hra a mám ji rád - ve srovnání s jinými hrami je hodně nadprůměrná, ale ve srovnání se svými přímými předchůdci je prostě slabší a zabugovanější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit