Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No ostatně už zakusily s DAI a MEA takže... nakonec proč ne a doupdatnou to hezky za chodu *3*
  • Dřív, pro mě byl "Bioware" známkou dobrýho RPG, dneska...když čtu o nový hře od Bioware tak se mi asociuje kýčovitá homouchylárna plná multirasového objímání napříč galaxiema , dimenzema a realitama...kterou završila zatím "Andromeda" hrající si na epickou cestu s charakterama o který se absolutně nezajímate, protože je "neznáte" a kde všechny hlavní charaktery ke všemu vypadají jako by jim bylo čerstvých 15 let
  • zaty
    Zabij 10 (vesmírných) prasat.
  • Takže se nám koloběh pomalu uzavírá, na počátku hraní převážně singl, pak obrovský boom MMO, ted docela móda semi-MMO. Takže doufám jako převážně singl hráč že se to vrátí zase k normálním singlum a Multiplayer at si hrají separátně ty co nemají normální životy..
    • zaty
      Souhlas.
      Naštěstí je singlovek zatím dostatek, takže tyhle singlemmo hybridy lze vesele ignorovat a i přesto je co hrát.
  • Takže kvůli tomuhle Andromeda dopadla tak jak dopadla.. BioWare Edmond se vykašlali na fanoušky jejich značky, dali to amatérům, ať si s tím hrajou jak chtějí a my pak dostaneme co dostaneme. Jen kvůli jejich nové značce, na kterou si mohli vyhradit část týmu zatím co by pracovali na Andromedě a pak po ní by dokončili preprodukci a společně s vymezeným týmem dodělali tu hru. Ne, BioWare prostě musel vhodit nám všem do obličeje bílou rukavičku. "Chcete ME, tak na, dostanete ho, ale nás už nezajímá, vám ho udělá náš B-tým. Chtěli jste to, tak jste to dostali a teď nebulte a radši nám dejte prachy na náš novej mega ultra dobrý projekt."
  • Krescz
    takže mmo singleplayer s možností sexovat se vším co se hýbe *7*
    • kostejnesmrtelny
      Zasranej ableisto! I kvadriplegik má nárok na sex!

      [/s]
      • Kvadruplegik se taky hejbe.
  • hype začíná odznova? lidé se nikdy nepoučí. po andromede a DA: Ibych jim už další šanci nedal
    • :D ja uz s nima drive skoncil NO MORE EA,UBI a podobne. Moc studii ted jen recykluje *12* 2aH
  • Konečně taky nějaká hra o mně!
  • uaxpk
    Dylan:
    http://90210.wikia.com/wiki/Dylan_McKay
  • Vošklivý ženský s tim problém neni, to v bioware umí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit