Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No konečně to dostalo druhy analog.
  • GlaDOS
    Docela mě mrzí, že se zbavili největší přednosti 2DS - skvělé ergonomii. Teď, když je 3D obraz na N3DS skoro bezchybný, mi to přijde jako krok zpět.
  • Vrtá mi hlavou co dělají majitelé původního 3DS z roku 2010. Ti si nové hry nezahrají nebo to mají nějak vychytané?
    • ringmancz
      her, co jedou jenom na New 3DS, je asi 10. zbytek běží i na původní verzi, ale v horší kvalitě (textury, framerate)
      • Jà vím o dvou. Binding of Isaac a Xenoblade 3DS. Jine si nevybavuju, ale je mozne, ze jich vic.
        • Ano, většina SNES her přidaných přes Virtual Console jede jen na New 3DS a není jich zrovna málo - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Virtual_Console_games_for_Nintendo_3DS_(PAL_region)#Super_Nintendo_Entertainment_System
  • ringmancz
    a co hardware? bude to mít ten silnější z New 3DS? 3D nepotřebuju, ale konzoli si plánuju koupit, tak tohle vypadá jako ideální řešení
    • Je to hned v prvním odstavci. Původní 2DS mělo HW jako první verze 3DS/3DS XL. Tohle by mělo mít HW totožný s New 3DS (tzn rychlejší procesor, víc RAM).
      • ringmancz
        to jsem trochu přehlídl (ale článek jsem četl), ale stejně to neznamená, že bude mít vnitřnosti N3DS. každopádně na arstechnica píšou přímo, že to má mít hw z N3DS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit