Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, přemýšlím o koupi 18. Jsou zde znatelné rozdíly při hře oproti 17? Myslím rozdíly které ocení hráči vsimajici si detailů, např. zda je zde více variant jak dávat góly atd.Díky.
  • Pro chudé nekonzoláře tu je příležitost - NHL 18 na PC existuje :-)
    http://filipbartos.cz/jak-si-zahrat-nhl-18-na-pc-navod-na-instalaci
  • Měli dát obráceně ovládání vypichování Xkem a RB zvednutí hokejky takle je to samej zbytečnej fasul *2*
  • Pro všechny PC maniky.
    O nic nepřicházíte, buďte rádi, že to není na PC, protože bu jste, každý den kupovali novou klávesnici, za ty nervy to nestojí...
  • Ty změny za stojí za 400Kč maximálně, počkám si na akci...
  • Nazdar, kde bych ho sehnal nejlevněji?
    • Jako myslíte přímo NHL18? nebo všeobecně hry na pc?
      • Pokud chcete koupit levně počítačové hry, nebo na psko, nebo nintendo tak doporučuji sledovat eshop www.herni-svet.cz, mají téměř 99% her, i starší a to je velké plus :-) já tam nakupuji několikrát do roka
        • Tak díky moc, díval jsem se tam, že tam mají spoustu her za super ceny oproti konkurenci
  • Tam já kvůli NHL kdysi kupoval ps3 :-). Cena hraní na PC - nejlevnější xb1+NHL a hurá streamovat z xb1 na PC :).
    Třeba budou nekdy i non-M/S hry v programu xbox play anywhere
  • Jen tak mimochodem. Možnost vytvořit si tým se všemi těmi možnostmi (teda kromě maskota) byla už v NHL 17. Mohli jste si ho do režimu Organizace importovat namísto některého z třiceti týmů. Teoreticky dokonce je možné vytvořit si nespočet vlastních týmů a udělat si tak svou fantasy ligu. V NHL 18 je tato možnost obohacena jen tím, že si ho můžete importovat jako 32. tým, takže nemusíte nikoho nahrazovat. :-)
    • muzu si tedy vytvorit vlastni tym a pak v rezimu sezona za nej hrat?
      • jo
  • Mám PS4, takže mně absence PC verze NHL žíly netrhá. Ale pokud vychází NHL na Xbox, tak udělat port na PC by snad nemusel být takový problém. Aspoň jako takové vstřícné gesto PC hráčům.
    • A oni si to jako podekovani vsichni vstricne upirati *3*
      • Fifa, která vychází na PC, se spouští přes Origin. Stejným způsobem by se muselo spouštět i NHL na PC. Takže piráti by asi měli smolíčka.
        • SalemCZ
          Fifa má Denuvo, jinak Origin by jim moc nepomohl, to je jak steam
        • Asi... *3*
  • Smutné, že EA stále mé peníze nechce... PC hráč.
    Rád bych si NHL opět zahrál...
    • Mart9
      Nikdo ti nebrání koupit si za pár tisíc konzoli.
      • Brání. Brání mu v tom zdravý rozum. Kupovat další zařízení kvůli jedný hře je samozřejmě hloupost, bez ohledu na cenu.
        • Mart9
          Pokud si chce NHL zahrát, tak je naopak hloupost si tu konzoli nekoupit. Jinou možnost nemá. Neřeknu, kdyby to stálo 20000, ale PS4 aktuálně stojí snad pod 7000 Kč.
          • Dát 8500 za to, aby si člověk mohl zahrát jednu hru, se fakt nevyplatí.
            • Mart9
              Proč by v tom nestrávil 1000 hodin za tři roky? Já mám těch 1000 hodin za dva roky a to to nehraju nijak extrémně. Pokud v té hře nestráví 1000 hodin za tři roky, tak ji snad vůbec ani nechce. To pak nechápu ty nářky.
            • Pochybuju, že průměrný hráč NHL u toho stráví 1000 hodin. Něco mi říká, že to bere podle sebe, tzn. že jeho argument jaksi nefunguje. Cena her se naštěstí nikdy neodvíjela podle toho, kolik hodin v tom někdo nahraje.
            • Ano, žádné kdyby není, takže není co řešit, EA má smůlu u PC hráčů, protože kupovat konzoli kvůli jedný hře je samozřejmě blbost. Tím se dostáváme na začátek...
            • A co kdyz tam tech 1000 hodin nestravi
            • ale vyplatí já si to pořídil ps4 právě pro Nhl 17 a hraju to furt a ted 18 masaker takze pokad si fanda tak doporučuji si pořídit ja byl taky jen PC a kvuly nhl jsem přešel na ps4 *3* *3* *3* *3*
            • Mart9
              Jenže žádné kdyby není *2* Vůbec tady není, co řešit.
            • Ano. Stojí to 6x tolik, než kdyby to hrál na PC.
            • Mart9
              Ale vyplatí... Když v tom NHL za tři roky od koupě stráví dohromady 1000 hodin, tak za každou hodinu hraní své vysněné hry zaplatí 8,5 Kč. To je hodně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit