Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To neni film to je sra*ka jak marija.
    sa čudujem , že môže volakto také volačo aj natočiť a ešte ukázat ludom.
    Pozrite si film Alan Quatermaine a kralovstvo krištálovej lebky. Na takej úrovni tento "film" je. *11*
    • Kozy
      Mě se to taky moc nelíbilo, hlavně jsem nepochopil co tím chtěl autor říci. Myšlenka filmu?
  • Díky za inspiraci, jen by mě zajímalo "47letý veterán z Ameriky" - to je kdo a veterán přesně odkud? Znám veterány z Vietnamu, Afgánistánu, Perského zálivu atd., ale z Ameriky ... veteráni z Ameriky asi kdysi byli, třeba z války Severu proti Jihu, ale ti už podle mě nežijí ;)
    • 13_11
      Rozumím. Veterán ve významu starší a zkušený nezávislý vývojář.
  • Díky (opět) za (opět) hezký článek. Rozcestníček je pomalu lepší před usnutím než Večerníček :).
    • 13_11
      :-) Teď nevím, jestli to mám brát jako kompliment?
      • Když dávám smajlíky je to většinou znamení a forma pochvaly. A Pro Honzu: Chtěl jsem to jen zrýmovat, uznávám, možná to nebylo nejlepší, ale rozhodně to není záměr pro žádné "Rainbow rande" - jak jsi mylně podotkl. Díky.
      • Hezký kluci, ale nechcete se jít seznamovat někam nijam? Pro týpky jako jste vy postavili speciální bary, tak to zkuste tam díky
        • Díky za tip, Honzo. Takže už víme, kde tě najdem'.
  • MACHOgejmr
    Obdivuju vývojáře nezávislejch titulů. Nemají za zády megakorporace, a přesto (nebo právě proto?) do toho dávají všechno. A Primal Carnage vypadá stylově.
  • Empires ajaaj. Toto boli krasne vecere pred viac ako dvoma rokm. Ked sa asi 5 tankov snazi dostat cez ulicku a prvy sa rozhodne cuvat. Bola to vyborna hra a strasne mi to pripominalo hru Red Alert. Pesiaci si zoberu zbran a ide sa na front.
    Niekedy plne serveri a cakalo sa kym bude miesto ... no co som pozeral pred asi polrokom tak 1-3 boli funkcne no ani jeden nebol full. Snad to este dostane druhu sancu u hracov :)
  • P3RS3CUToR
    ted jsem vyzkoušel tu modifikaci na alieny pro killing floor... a nedoporučuju, neni to good...
    • Kozy
      Už podle videa bych řekl že normální kfko je lepší. Nic moc.
    • Black_Hand
      a to ja zase doporucuju Empires. kdysi davno jsem je hraval a byly naprosto skvely.
      • "kdysi davno" Klíčová slova. Dneska najít server, či dokonce server s lidmi je nadliskej úkol, ale možná se to teď zlepší -.-
  • Tak ten filmeček je suprovej, hodně solidní atmosféra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit