Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.polygon.com/forums/hawken/2012/11/5/3602884/access-the-hawken-closed-beta-with-the-polygon-super-code
  • Jak někdo kdysi krasně napsal na jednom foru.... "Hawken is not really a mech game. It is CoD: Powersuit edition." a má pravdu :)
    • Asi tak. Už z ranných videi mě HAWKEN nechává naprosto chladným.
  • Mel uz nekdo moznost porovnat s betou MWO? Ja ted hraju prave MWO ale k hawkenu jsem se nedostal...
    • Jo, BETA MWO je uz v pokrocilem stadiu. Toto teprve vylezlo z alfy, mne se pred mesicem nedarilo ani pripojit na na kterykoliv server :(
      • Hehe, s tim mám problém teď, tak na jeden z deseti se to podaří. Jinak vizuálně hra vypadá pěkně, ze začátku je to docela chaos ale asi mě to nezíská, protože je to na mě moc rychlý.
  • ti co nedostali pozvanku do bety o tomhle vikendu o nic moc neprisli.. hru potkal stejny bug jako chivalry po hotfixu (neslo se nikam pripojit a do nedele nefungoval ani matchmaking) obe hry bezi na UDK.. v nedeli se mi parkrat matchmakingem podarilo pripojit jen do DM
  • Mně ten Hawken něják nesedne asi taky proto že sem zvyklej na MechWarrior kterej je o dost taktičtější... Tady ty roboti tančí breakdance a sami se opravují, ano je to akčnějsi ale pro mne to nejsou už roboti! Mimochodem dnes začíná open beta MechWarrior onlájn :) uvidíme se tam ...
  • DangerousDave
    tiež som nemal štastie... snáď bude ďalšia príležitosť.
  • Máte to špatně je tam jedno video 2x *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit