Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajicek

    Hmm dotaz na hrace Alliance... pokud tu nejaky bude :) takze vy jste meli video s Jainou taky jako soucast prequestu k datadisku???

    Za Hordu totiz tohle video je hned potom co zapalite Teldrassil tak se jen ptam.. pro info :)

    • Spades

      Ne. Meli stejne video jako my.

      • Cajicek

        diky :)

  • iSpirit

    Já vám nevím, ale tahle nadčasová stylizace wowku právě přinesla tu životnost, kdyby to vypadalo super real jako třeba můj milovaný Age of Conan, tak to zastará prostě mnohem dříve. Wowko má svoje kouzlo, ale rozhodně to nepochopí člověk, co neprogressoval Illidana či Arthase. 

  • Wow = přehlídka ztracenýho času!

    • Skeleth
      https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/464/wowowne.jpg
  • TheGGG

    aha takže člověk už ani nemůže na blizztrash napsat svůj názor? Ale když CoD nadávají do odpadu tak nemažete co soudruzi?

    • Zaho
      No oni ty tvé cool názory se stále opakují a přijde mi dost ubohé se hádat která hračka je lepší.
      • TheGGG

        ovšem trollíkům v diskuzích o CoD nebo PS4 exklusivitách toto nenapíšeš..... ovšem jak dojde na modly českých pseudo-hráčů: LoL, WoW, Dotu, nesmí se napsat půl slova

        • Zaho
          No tak já CoD nikdy nehrál a proto nevidím důvod chodit na fórum hry o kterou nemám žádný zájem.
          Proč sem vůbec chodíš ty, je jasný. Trolíš.
          Ale máš pravdu, na fórech o CoD jsou určitě lidi kterí se chovají jako ty tady a proto si tu na ně můžeš stěžovat a přitom se chovat stejně.

          Argumentuješ jako sedmileté dítě, "ale ostatní to dělají taky".
          • TheGGG

            a budu v tom i nadále pokračovat.... freedom of speech zlatko

            • homeles8

              Ale pak se nediv že tě všichni mají za vylízanýho idiota 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                co si myslí zdejší guma spolek mě je těžce volné....

                • homeles8

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak proč sem vůbec chodíš? :D 

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    abych svobodně vyjádřil svůj názor... ať si to každý přežvýká jak chce...

                    • homeles8

                      Reakce na příspěvek:

                      Nedává mi to z tvýho pohledu žádnej smysl. Proč radši nepíšeš někam, kde tě budou zajímat i názory ostatních? Já sem teda taky z podobnýho důvodu píšu málo, ale pořád tu mám dost lidí od kterých mě jejich názor aspoň trochu zajímá. A ty lidi jsem si vytipoval když jsem diskuze jenom čet. 

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Zatrollil a odešel . . .

    • Cajicek

      nejde o to, ze budes nadavat na hru, to tu nikomu nevadi, ale nemas urazet hrace co ji hraji, to tu vadi ;)

      Ales to tu psal v nejake diskuzi...a zrovna jsi v ni taky figuroval ;)


      btw, co ty vlastne hrajes?? me prijde ze na vse jen kydas...

      • hraje na konzoli, to svinstvo mu uplně zničilo mozek, jen se na něj podívej, smutný případ



        • TheGGG

          fanoušek blizzardu (usvědčených zlodějů a lidí bezz vkusu) bude psát o svinstvu... no pobavil jsi

      • TheGGG

        no ale když sádelnatí wow nerdi napíší o hráčích cod že jsou ovce, tak je to ok... né že by si někdo jiný než ovce koupil cod které jako hlavní přednost uvádí blb-c royal...

        a co hraji je docela očividné, stačí mě sledovat

        • Cajicek

          A hned v prvni vete uz zase zbytecne urazis... proste se na to vykasli a je to ne??



          No prave ze jsem to nevysledoval... jedine co by to tak mohlo byt je Dark Souls... mozna CoD kdyz za nej tolik kopes... ale to mi prijde dost malo... proste na 90% her nadavas... 

          • TheGGG

            nadávám jen na indie podvodníčky, rádoby hardcore kraviny, mmo odpad, moba odpad, battle royal odpad a všechny omalovánky + retro hry

            jinak hraji skoro vše

            • Takže co to vlastně hraješ? 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                dobré FPS, TPS, RPG, RTS, HaS

        • Jack1947

          Njn to máš tak

  • DekkerDave

    Cut my life into pieces

  • SalemCZ

    Hraje tady ještě někdo WoW?

    • Bobrkola

      Hrával jsem pravidelně od TBC do WotLK. Pak jsem se ke hře vracel jednou za rok. Dost mě to chytlo u Legionu, ale ten pro mě umřel na nedostatek obsahu první půl rok. Na vydání Legionu jsem se těšil... A když jsem to spustil, tak jsem si říkal nope, nope, nope... Tady je snad všechno špatně. Jako u jediného datadisku jsem nedostal maina ani na max lvl a zapřísahal jsem se, že už tuhle hru nikdy hrát nebudu. Z "trucu" jsem pak oprášil Guild Wars 2 a když dostanu chuť na wowko, tak si zahraju GW2 :).

    • kkING

      Lide konci, vraci se, migruji a sem tam se mihne i novacek ... coz neni ani prekvapive, kdyz Legion se dostal tusim na stejna, nebo vetsi cisla jalo Lich King🙂

      Jestli muzu srovnavat, tak je hra zabavnejsi jako kdy jindy. Mythic raid uroven, nebo vysoky m+ dungoen vyzaduje samozrejme spoustu casu na "grind", ale i ten je pojat zabavnejsi formou, nez kdy drive. Battle for Azerot by mel tomuto castecne ulevit...

      Pokud by se Blizzardu darilo zlepsovat grafickou, vizualni uroven i u starsich lokaci spolecne s tim co je v novem datadisku, tak by clovek ani nepoznal, jak dlouho uz se wowko hraje, protoze na nove modely, animace, lokace je radost pohledet ...


      • Bobrkola

        To je věc názoru :). Mě osobně Legion dost zklamal. Legendární zbraně zněly na papíře hezky, ale v praxi to byl jen otravný grind (pokud máš Např Šamana a jdeš pve Ele a dungy/raidy Resto) + škálování úrovní funguje mnohem hůř než ve starém Guild Wars 2 (ok beru, že tam se s tím počítalo od začátku, ale i tak). 

        A na závěr (podle mě) zprznili moji nejoblíbenější klasu - huntera. 

      • radim.zaty

        A už se objevil raid, který by nápaditostí a zábavností překonal Ulduar?

        • Spades

          Throne of Thunder byl hodne dobry. Ulduar bohuzel dostava nostalgia pointy.

          Uldir vypada jako vhodny nastupce Ulduaru zatim. Je to Ulduar ve zlate barve :D

        • kkING

          Za me ho prekonal hned ICC😎 Legion mel hodne povedene raidy s peknym pribehem, ale to i Draenor, Pandy, Cataclysm ... nejvic me v pameti utkvel asi Siege of Ogrimmar

    • Reeki

      Divil by ses kolik to pořád hraje jedinců a někdy i nejen jedinců  :-)  Video každopádně o ničem ... 

      • SalemCZ

        taky proto se ptám, zajímá mě jak to tady vypadá s tím.

        • Reeki

          hrubý odhad cca 5 mega hráčů, není to sice jako za časů Lich kinga (12 mega), ale furt dost.

          • Jack1947

            Současně ne kolik je loglejch/ reglejch a nehrají 🙂

          • SalemCZ

            to bych asi dokázal najít na netu, ale myslel jsem odsud

            • twicer

              Ale jo, vždycky před koncem aktuálního datadisku je fajn si to projít skrz příběh, který má už uzavřené všechny dějové linky a k většině obsahu se dostaneš bez nutnosti běhat stokrát to stejné.

            • já jo. tedy tak přerušovaně. vždycky pár posledních měsíců datadisku zruším a čekám na nový. zatím ještě teda bfa nemám koupené, ale spíše je to otázka času a peněz. 

              • Kravicka

                Reakce na příspěvek:

                Ja to predobjednaval hned, ale taky posledni mesice datace nehraju a nekdy vynecham mesic  kdyz je dlouhej patch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit