Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exoslav

    Na třetí pokus:

    Time: 1:47

    Undead dead: 120.600

    Live lost: 22.400

    Heroes alive: 3

    Lived saved: 22.400

    Příprava: vzal jsem si příkopy, navýšil armádu na max. 100% lučištníků a civilisty jsem hodil do krypty.

    Umístil jsme příkopy hned k nemrtvákům na kraj umístitelné zóny, jízdu na pravé křídlo vedle hradu, všechny hrdiny k jízdě (takže celkem 4x jízda) a asi 7x za hru jsem použil dračí oheň. Pohodička.

    • KidCZ

      Dal jsem si to dvakrát neúspěšně, pak jsem si přečetl tenhle komentář a hned win, i když s pěchotou/lučištníky 50/50, ale i tak to asi funguje. :)

      • exoslav

        Tak jsem dohrál i poslední úroveň (-2 Move points, 120% undead speed), Na konci je poděkování :) 

      • exoslav

        Tak to jsem rád, že můj komentář pomohl :) já jsem teď s trošku upravenou taktikou dal i další obížnost (civily jsem neschoval do kombky, ale dal je jako živý štít před bránu), akorát ani jednou jsem nemohl použít dračí dech. Na konci mi zbyl jen Bran, s minimem hpček. Ještě jsem zapomněl zmínit, že dávám lukostřelce ihned na dostřel k nemrtvým, aby stříleli co nejdříve. Lučištníci stejně začnou zdrhat, co se k nim nemrtváci přiblíží, takže je zbytečné je držet za hradbama.

  • triptich

    záložkované a niektorý dlhý zimný večer (atmosféra je dôležitá) vyskúšame :D

  • Na třetí pokus: "You´ re the tippy top of commmanders here!" Takže jde to vyhrát 😉 Next challenge je All - 1 move point a 110% undead speed, ale tolik času tomu zas asi neobětuju 😂

  • Majkluss

    Na třetí pokus se mi povedlo dostat na "Only 1% of players are better than you." :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit