Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Jo, Nathan je prostě boží. Moje nejoblíbenější scéna:

    Nathan se zhoupnul po laně přes nádvoří, všude okolo vybuchují budovy (trosky lítají těsně okolo Nathana), na střechách bortících se budov stojí desítky nepřátelských žoldáků, kteří poslední sekundy svého života věnují urputné střelbě po Nathanovi... a Nathan se zhoupne až k rohu budovy přes který se na laně přetočí za roh budovy a proskočí skrz malé okno (o kterém vůbec nevědel, že tam je). Následně se v nové budově postaví na nohy, dvakrát si opráší ramena od prachu a prohlásí svým typickým tónem "Tohle bylo trochu nebezpečné."


    Člověk prostě musí uznat, že scénaristi a vývojáři z Naughty Dog umí mistrovky manipulovat s nadsázkou a ironií.

  • uzivatel1982
    Duplikat. 
  • uzivatel1982

    Luck 11/10...,ale vždycky jsem měl pocit, že z něj chcije i krev. Jestli ne, tak je to vcelku vtipně vyřešené. Každopádně s Nathanem bych nikdy nikam nešel. Vždycky to dopadne tak, že se všechno začne rozpadat, lámat a výbuchovat. Zároveň největší smolar na světě :-)

    • raisen

      To je jak Lara Croft, aspoň co se týče nových dílů. Nekonečně mnoho let tam ty chrámy stojí, ale jakmile tam vleze ona, tak to vše popadá. Vtipné bylo, když jsem odehrála její poslední díl a hned na to jsem hrála Far Cry 3 kde, opět, hrdina vlezl do chrámu a ten čirou náhodou se zřítil. V tu chvíli to pro mě bylo neskutečně otravné klišé. Vlastně momentálně mě spíše dokáže překvapit, když se ty stavby nezřítí. 

  • Veskoslav

    Chystám se teď na první díl :) Dohánět resty. 

    • Jack1947

      Kdybych věděl jak jednička je blbá, tak bych začal hned radši trojkou...

      • Jack1947

        Nebo dvojkou...

        • Ilusiveman

          Jacku máš také nějakou trojku, nebo dvojku? Neber to osobně, nemůžeš za to.

    • ucho

      jednička je fajn, ale jinak poměrně krátká. oproti dvojce a trojce ani ne poloviční mi přišlo.

      • Veskoslav

        Tak celá edice mě vyšla na 300 (nová, ne Bazar), takže i kdyby jednička měla 2 hodiny a zbytek po 4 hodinách, tak si myslím, že se budu skvěle bavit. Navíc jsem to chtěl dohrát před zakoupením 4. dílu.

        • Mart9

          No pořídil jsem si tu kolekci loni a první díl jsem hrál během Vánoc docela dost. Přišlo mi, že minimálně 10 hodin to mít muselo.

  • MishKonn

    Je spousta blbů, co na internetu nechápou ironii a sarkasmus, ale games se to rozhodli vzít na další level a napsat o tom článek. 😂

    • maros.goc

      To nebola ziadna ironia ty blboun

    • Jack1947

      Furt lepší než jinej modrej web tam  se píšou ii jiné "blbosti"

  • TheGGG

    aha takže když jsem měl černobílou obrazovku s červenými okraji a týpek do mě střílel s půl metru z brokovnice tak mě jen ubíhalo štěstí... no nevím.... mě přišlo že mě fakt zasahujou...

    • Z brokovnice nelítjají kulky ;)

    • ucho

      a největší ničitel štěstí je granát. to má pak člověk vyloženě smůlu. ale když jsi od něj dva metry, tak ti jen trochu štěstí odčadí a za chvíli je to zase v pohodě.

  • Jack1947

    😯To jako fakt ? ! 😬


    Jedna jedinná kulka a konec ? hmm to se mi tedy moc nezdá... jestli štěstí znamená že dojde zdraví a poslední kulka znamená smrt. Potom nepřátelé jsaou asi úplně nesmrtelní nebo co.

    Trochu je to jako duel z wild westu ale naruby 😛

    • jindra.veliky

      ty kraso, ty musis byt fakt pripad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit