Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terry Pratchett měl vybraný vkus! Taky mám ze všech dílů Elder Scrolls nejradši právě Oblivion. Letní krajina údolí Nibenu měla neopakovatelnou atmosféru a ve hře byla spousta vynikajích úkolů a dějových linií - třeba zlodějská gilda nebo služba na dvoře pána Shivering Isles.
    • Ano Oblivion.
  • Kdo to překládal? "imerzivní", "momentální postava", czenglish slovosled a občas doslovný překlad, ketrý je mimo původní význam "šplháte po žebříku", odkaz na původní článek je fajn, ale jinak to překladatelské dílo za moc nestojí.
    • Khanemis
      Bohužel, redakce chtěla kontaktovat ohledně překladu Kantůrka, ale již to nestihla. Tak se tak nezlob.
      • Stačilo by, kdyby to bylo alespoň správně.
  • Pecka
  • Khanemis
    Tak tohle jsem také netušil. A to jsem měl Vilju ve hře. Moderská komunita kolem her (a těch Bethesdích obzvláště) je úžasná...a o to více mě těší, že to oceňoval i takový kabrňák jako Pratchett. Zrovna ty mody, které posouvají hry více do simulační roviny umí být neskutečně zajímavé a propracované. Vyložená protiváha moderního přístupu, kdy se vše streamlinuje a stále více zaměřuje hlavně na rychlou akci (což nemusí být samozřejmě nutně špatně).
    Takže díky za novinku, potěšila:)
  • Oblivion by super.
    • Nebyly tam hakzly takze nebyl
      • Jack1947
        Aa haknkrauzy taky ne *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit