Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za sebe musim napsat, ze hra je proste spickova, jsou tam věci, které nemusi byt dotazene, ale to mi nevadi a dokonce mi vyhovuji i speed karty, chci zavodit a rychle upravovat jizdni vlastnosti auta a speed karty mi pomahaji se tim nezdržovat a zavodit a navic je to je to velmi prehledne udelane, nesouhlasim s recenzentem a vnimam, ze recenzent tezce ujel, za mne 9/10 bodu
  • Jack1947
    Je to celé jeden velkej grind, přesně tak jak ho máme ve hčrách nakonec i rádi ne ? takže je třeba odjed 15 závodů nebo kolik aby se posunul v příběhu... a to je jediné světlé na celé hře i když je to takové nemastné- neslané a zábavné jen něco jinak to je jen o tom si nakoupit výkonější kartičky a protože to nijak nejde. Velká mapa ale krom skokánků a gramofonovejch desek tam není co dělat navíc tradičně zprzněnej port bez podpory myší -.- sumasumárm 3,5/10.
    • Jack1947

      No nakonec dopařeno se skřípěním zubů( a trainerem) ty 3-4 poslední závody to bylo něco. Ano čekal jsem nějaký bombastický konec a ono h... kulové 😐

  • Co k tomu dodat , další postupem času totálně spzněná hra ve všech směrech.
  • Normalne si hry kupuju aloe tady co se tyka nfs serie jen stahuju,protoze je to odpad a za penize nestoji takto to dohrajes a das pryc.
    • ucho
      tohle postrada logiku. kdyz je neco spatne, tak to preci nehraji. pokud nekdo neco dokaze hrat a dohrat, tak to zjevne tak spatne neni. aneb typicke vymlouvani warezaka: "je to fuj hra, penize si nezaslouzi, tak si ji stahnu, a budu hrat zdarma. a just me to bavit nebude."
  • Nekdo rika, ze mikrotransakce, karticky a loot boxy v Payback lze ignorovat, prostym prizpusobenim se tehle podivne nastavene herni mechanice. Nekdo rika, ze je lepsi vykaslat se na tuneni auta... a ta stara a slaba proste prodat a koupit nova, na vyssim levelu. Nekdo rika, ze takhle lze mikrotransakce, karticky a loot boxy elegantne obejit, jen si holt neuzijete oblibeneho auticka/znacky po celou hru, ale vystridate jich vic.

    Ovsem ano, je mozne, ze i tohle se casem zmeni, az kapitalisti z EA zase poladi ceny, tentokrate virtualnich vozu.
  • Pry zrusili mikrotransakce takze recenze pozbiva zmysl a jde se parit:-) #thuglife
    • To jste špatně pochopil. Oni sice zastavili mikrotransakce, ale současné ceny Kartiček zůstali stejné a doposud ještě nikdo neupravil balanci příjmů a cen kartiček, aby se to dalo rozumně hrát...

      Takže všichni čekají na nejbližší patche a co přinesou (pro aplikaci změn v cenách musí hráči začít hrát kampaň od začátku!!!)
      • A udělají pak update recenze? :-). Souhlas, ze takto by dělali novou recenzi každou chvíli, ale třeba by mohli nahoru dopsat jen krátký update. Vůbec by se mi líbilo, kdyby ty patche nějaký web v case zohledňoval
  • takova dlouha recenze o tom abych si to nekoupil ? abych od toho dal ruce pryc .. neni to trochu plytvani recenzentova draheho casu ? *1* stacilo napsat verdikt a cau *5*
  • Jak může být kategorie Runner zbytečná, když je v podstatě jediná, která nějakým způsobem posouvá příběh? Zbytečná je podle mě kategorie Drifter, protože po třetí kapitole už nemá žádné využití. Overwatchi, hrál jsi to vůbec (dál než do druhé kapitoly)?
    • Četl jste to vůbec? Recenzent neměl nic proti posouvání "příběhu", ale proti zbytečné speciální kategorii aut v sekci Runner, i když by v klidu šlo použít auta z normálního Race.

      A ačkoliv Drift vypadá pro někoho zbytečně (taky mě to moc nikdy nebavilo), ale očividně to spousta hráčů přimo miluje, takže proto se tohohle módu nikdy nezbavíme...
  • Takhle dobře sem se u recenze už dlouho nepobavil *1*
  • takže zase odpad , no to nie je dobre pre sériu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit