Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnisavec: my všichni ti tady věříme
  • Ako prcek som tam pisal navody na PC hry...mam ich tam skoro 20, ale viac som pisal do Scorpiona tam tus az okolo 50
    • Ako prcek byl rozumný, ale pak shodou náhod zhnisal...
      • Protoze mu koupili konzoli. Zdegeneroval. Degen.
    • Jack1947
      Na pc hry? to se pleteš ne.
      • Ee..na PC..dokonca podrobny navod ako prejst jednu z najtazsich taktickych serii..dnes by tu hru dohralo max 1% sucasnych hracov, par strategii, rpgcka a tak. Ale to uz bolo davno..internet bol este v plienkach a ficali navody zo scorpiona, abecedaher. Abcgames vzniklo az neskor a udrbalo kopec navodov prave zo Scorpiona, kde som bol vtedy i v redakcii a pomahal s upravami. Ziadne youtube s kompletnym walktroughom.
        • Pokiaľ si ja pamätám, Scorpion bol vždy sra*ka :D Návody na pol strany a podobné veci *11*
          A Abecedaher.cz vznikla dlho po Abcgames.sk, v podstate je to ich slabá kópia...

          A youtube s kompletným "walkthroughom"... bieda, väčšinou je to prefičanie hlavným príbehom :)
        • Jack1947
          Nechápu jak se z tebe stal... ehm tenhle typ trolla když si zjevně byl celkem rozumný tedy pokud nekecáš. Ono se nezlob ale takhle po těch tvých dosavadních výkonech zde je těžké určit zdali jen nekecáš. *7*
  • Jack1947
    Shadow of the mordor návod = jak se vyhnout frustraci, sterotypnosti a vydržet hrát až do konce.
    • neříkals náhodou, že tě ve hře pořád zabíjely? Lemplům návod nepomůže.
      • hele králi gramatika ti nic neříká?
      • Jack1947
        Tys to ani pomalu nerozehrál tak pomlč... já sice taky ne ale už mi zbývá jen ty 4 k-koti a mám vyhráno. V hodně hrách mne zabíjely než jsem přišel na to jak na ty blbce. Nejsem sám toho názoru že tahle kaše se rychle přejí. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit