Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoci osobne prakticky vôbec nepoužívam návody (prakticky vždy riadne -logicky- spoilerujú hru), tak návody konkrétne od Andreja Eperješiho si vždy veľmi rád prečítam, lebo si nielen dáva obrovskú námahu s hľadaním všetkých bonusov/alternatívnych riešení, ale má k hrám veľmi zaujímavé postrehy (niektoré veci by som si napr. ani neuvedomil/nevšimol)
  • Návody neslúžia len na to, aby bol hráč schopný dokončiť hru. Všeobecné zľahčovanie hier je fakt smutné. Ale aj medzi starými hrami bola hromada, kde nebol problém len "hru prejsť". Záleží od žánru hry a slobody/odhodlania tvorcov. A pri návodoch zas od toho, čo v nich človek chce nájsť.
  • jonatan.hanzlik
    Přesně to mě napadlo, když jsem to uviděl :-)

    EDIT: Tohle měla být reakce na tomocz
  • tomocz
    Jo, to byly časy, když ještě hry byly tak složitý, že jsem na ně potřeboval návod...
    • Jack1947
      Dneska je Walkthrough a veskere to snazeni s navodem padne vnivec... Njn, holt doba a hry se meni. Hraci taky a je na nich jakto zmaknou.
    • Odulin
      Jj souhlas. V 90.letech jsme používali návody na adventury a některý dungeony. :)
    • Mart9
      Fakt velká zábava, když jsem hrál hru a v liště jsem měl otevřený návod. *7*
      • očividně jsi to nepochopil
        • Mart9
          Jo pochopil. A je lepší, když u hry nemusíš premýšlet, ale prostě hraješ. Proto se tomu říká hra a ne hlavolam.
          • Odulin
            *8*
          • Ježiš ty seš howado *13*
            • Mart9
              Tak díky.
    • Čudoval by si sa koľko hráčov potrebuje návod aj na hry dnešnej doby, ktoré sa nám skúseným hráčom zdajú z hľadiska obtiažnosti smiešne... :)
      • Čuduj se jak chceš. Ale "návody" na hry jako Bioshock: Infinite jsou k ničemu. Stačilo by drž se pokynů hry a jdi dopředu.
    • LuckyBaal
      přesně tohle mě napadlo asi před hodinou, když jsem dohrával Prince of Persia: Písky času a prostě ne a ne najít ,,něco'' na co bych mohl skočit... říkal jsem si: kdy já naposledy potřeboval návod (dlouho jsem nehrál nic staršího než 2 roky) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit