Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Amanita je úžasná. Akorát by se už mohli vykašlat na ten flash a mít vlastní 2D engine, který by přinesl opravdu kvalitní audiovizuální zážitek.
    • Kde by byl herní svět bez Amanity *1* *1*
      Pán bůh zaplať za chytré mobily a tablety, kolik neschopných vývojářů má díky tomu práci, jenom mi nejde do hlavy kdo tohle kupuje,, mno ale když už se kupují fotky ''umělců'' co si fotí konečníky tak proč ne tohle ....
      • Paulcz
        Kolik ti je? 10?
        • 31
      • Klasický pcčkový point and click adventury pro děti jsou antiumění pro smartphony ok ok. Asi by sis měl vzít prášky.
  • Super, české hry byly a jsou ve světě unikátní, možná neumíme dělat AAA nekonečné série jako UBI, EA nebo Activision, ale hry z ČR mají duši a jsou jediné svého druhu na světě
  • Kus nostalgie v případě Amanity hraje jasný prim při zhodnocení. Textovka ani akční spektákl by rozhodně dnes neoslovil maminy od plotny uvyklé nakupovat ze store podle úvodních obrázků ....
  • Zbožňujem point-and-click adventúry. Hry od Amanity mi vždy prišli ako len lepšie flashovky, navyše séria Samorost mi príde designom dokonca až ohavná. Ten mŕtvy art + rôzne zobrazenia hmyzu mi nesedia. Každopádne jedna ich hra je výnimka - Machinarium. Tú hru milujem! Je to jedna z najlepších hier vo svojom žánri za posledné desaťročie. Kvalitku zvyknú sem tam vydať aj Wadjet Eye Games.
  • Inquisitor
    Umělcům z Amanity fandim, jejich hry jsou pastva jak pro oči, tak i pro duši :)
  • ----> http://www.ceskahraroku.cz/vysledky-2016/

    Vidím hned několik skvělých her, které nejsou píč...ny na mobily...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit