Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer je super, v lednu si kvůli této gamesce koupím koupim i7 930 / 12 GB Ram / GTX 470 ... snad se rozeběhne na lepší detaily :)
    Ještě přemýšlím nad KOTOEem, je dobrý?
  • tss. stejne je to uplne jasne, Darth Vader je jeho otec :))
  • Nepokladam sa za uzasneho fanusika STAR WARS, ale nechapem co mate proti tej hre, beriem to ze bola strasne zle optimalizovana na PC a ze bola trochu kratka, ale inak ma herna a aj pribehova napln oslovila :) ----

    Trochu krátká? Na to že to na disku slízlo 24 gb to bylo kurevsky krátké *7*
  • Vyborne, pokracovani hry nicici filmovou serii. Jednoduchej pribeh, ktere byl a bude podan naprosto primitivnim zpusobem. Vader si naklonuje blbecka a pojede se uplne stejne jako v jednicce.... Je to cele pouze zdimacka na prasulky bez odpovidajici kvality.
    Ach jo, kde je doba kotoru a patrani po tajemnem zarizeni starforge.
  • Pribeh zaujimavy, render videa pekne a hra zase nudna, akcna "strielacka/mlaticka" ? Mec je tu na osvetlovanie prostredia. Uz to s tym pouzivanim SILY naozaj prehanaju.
    Btw, trailer "Betrayal" bol neporovnatelne lepsi.
  • Parádní trailer
  • Nevím jak vy, ale já už pěkných pár let prahnu po novém přírůstku do série Jedi Knight s pořádnou grafikou an hlavně třeba jen lehce vylepšeným geniálním bojovým systémem, který tato hra využívla...
    • Taky stále čekám na pokračování jedi knight... bohužel JA vyšlo již před 7 lety a stále nic, začínám věřit tomu že lucasarts tuhle serii nadobro pohřbili *10*
    • Zas až tak skvělý bojový systém to teda není, ale třeba mod Open jedi project dovedl duely skoro k dokonalosti (v rámci možností). Viz http://www.youtube.com/watch?v=4Xn5x9L0NVg. Škoda, že to nikdy nebyl nějak populární mod a teď už ani nevím jestli to vůbec někdo ještě hraje
  • Tak trailer ukazuje, že všeho bude víc, ale pokud nezapracují na chybách, kterými trpěl první díl, tak nečekám nic extra. Já nedám dopustit na sérii her Jedi Knight / Jedi Outcast / Jedi Academy. Kdo nehrál, doporučuju (pokud nezkousnete starší grafiku, tak vaše smůla). Force unleashed nebyla vyloženě špatná hra, ale laťku mám v případ SW nastavenou jinde.
  • Jedničku jsem dohrál před týdnem (ze steamu za 7 eur) - šlapala bezproblému (konstant 30fps), grafika a fyzika paráda, příběh slušnej. Mám x360pad, takže se to hrálo bezvadně. Dal bych sedmičku, dobrá hra, ale nic úchvatnýho.
    Na dvojku jsem ale zvědav, snad bude pořádně zlepšená.
  • Souhlasim, všechno neustále pořád dokola. Souboje neustále dokola, pak přisli mini bossove v podobě vetších nepřátel koncové udery stale dokola, a souboje s pravejma bossikama take nemastne neslane. Hra mě oslovila pouze grafikou, pak omrzela i ta. Tady to z traileru vypada moc lákavě, ale moc rozdílu jsem tam teda nezaznamenal :P Až bude hra levnější pořídím dřív to nevidim. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit