Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde to hrát bez in game nákupů ani dnes! Není jak získávat nové předměty jinak než levelováním a to nejde protože jediný způsob jak zvýšit level je plnit úkoly které ale splnit nelze ! Např zabij 5x nestvůru kterou jsem nepotkal asi za 100 her ani jednou. Nebo zlikviduj 5 nestvůr brokovnicí kterou sice už mám ale nemam na ní slot takže ji nemůžu vzít takže tohle taky splnit nejde.Ta měna která je ve hře zdarma je témeř k ničemu mam 3000,- nejde nic koupit vše je zamčené lze nakupovat jen za měnu placenou .Není to vůbec o skillu dostal jsem se na konec 6 urovně tam bos dává za 600 dmg prostě bez šance pokud nemáte lepší vybavení ,což pokud nezaplatite tak nemáte.
  • jako že za 80,- bez trialu?
    No dobře, zkusím to, vypadá to zajímavě, ale obávám se, že spousta dalších do toho kvůli absenci zkušební verze v kombinaci s poměrně vysokou cenou nepůjde..
    • Tak zakoupeno a hned jsem naštvanej. V aplikaci jsou inapp purchase! vždyť to stojí 80,- !!
      navíc hra není plynulá, jak na lumii 920, tak na 830 se výrazně seká..

      Nu co, přišel jsem už o víc..
      • Ahoj, díky za vyzkoušení.!

        Je to soft launchová verze - takový mobilní ekvivalent early access. Jak se píše v článku " i když zatím jde o tzv. soft launch, takže tvůrci budou hru dále upravovat a updatovat."

        Fakt to lze hrát (a je to navržené právě pro tento případ) úplně bez nákupů. Je to těžší a víc to odpovídá skillu hráče. Data nám teď pomáhají ladit správnou míru. A za kritický feedback budeme jen a jen rádi mail tu: http://www.fun2robots.com/the-future-factory/
        • OK, možná jsem se unáhlil, překvapili mne ty nákupy ve hře, ale když říkáte, že nejsou nutné, tak jo, zkusím to rozehrát.
          Nějakou optimalizaci by to ale chtělo.. snad to ještě odladíte.
      • z něčeho se ty rohlíky kupovat musej
      • http://s15.postimg.org/bcetjhvvv/image.jpg *15* *15* *15* *2*
  • Teď čtu že Terry Pratchett zemřel, smutné *9*
    • kdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit