Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

    tak u Nintenda se platí i za papír jak za opravdové příslušenství tak proč ne za vzduch tedy MP

    • Jack1947

      Njn ale Xbone, PS4 platíš taky a tam to nevadí 😉

  • Zaho

    Určitě zaplatím.

  • XorxoxTalarius

    To jsem si chtel Switch koupit k narozeninam, na hrani pri ceste z prace a do prace. Well, tak si holt necham zajit chut. Jako kovany Pc hrac povazuju platit za hrani multaku neco jako vypalne, kdy uzivatel ma moznost pouze bud zaplatit, nebo si nechat zlamat nohy (respektive hrat jenom SP hry).

    • A to jsi chtěl hrát mulťák na cestě? To určitě. :)

    • 0011

      Záleží čím jezíš, jako hrál jsem mariokart MP v pendolinu když jsem jel na dovolenou, páč mají slušnou wifinu, ale jestli nejezdíš do práce vlakem tak hraní MP her nemá smysl. I když nemáš wifi tak se dá použít telefon jako hotspot, ale v hrkajícím autobusu bych online fakt nehrál

      • XorxoxTalarius

        Ten Jezis na zacatku mne dost zmatl ;)

        Multak budu hrat pak doma (jelikoz jsem si jisty ze tam pak bude minimalne jedna nebo dve hry ktere by mne chytli), ale kdyz mne Nintendo tuhle moznost bere a bez dolaru na jejich konte mne do MP pak vubec nepusti, tak nemam zajem o celou vec a radsi zustanu u telefonu (jezdim po meste, takze 4G neni problem). PRoto jsem si taky nekoupil ani Xbox a ani PS, jelikoz v pripade ze bych si chtel neco zahrat online, musim vytahnout kreditku.

        • 0011

          no jenže ty nejlepší exkluzivity stejně mulťák nemají, v podstatě jediné hry kvůli kterým stojí ten mp za to platit je mariokart a splatoon, jak píšu níž f2p hry budou nejspíš zadarmo všechny, ale třeba doom bude tuhle službu vyžadovat. Já hlavně hraju lokální mp ale v mariokart už se mnou nikdo nechce hrát i když se to snažím lamit co to jde 😇

  • 0011

    F2P hry půjdou hrát i bez zaplacení i když zatím se to ví akorát o Fortnite a o Paladins se to tuší, ale třeba má Blizzard v rukávu port overwatch, což je mi osobně šumák, online budu platit kvůli občasnému hraní MK8DX ale hlavně kvůli cloud savům a přístupu ke starým hrám

  • Nezaplatime...hraju online jen Paladins a pokud to Nintendo zpoplatni, tak at si ho strci do Maria. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit