Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hůř než Survivarium a Chernobylte to dopadnout snad ani nemůže!

  • Corvus

    ...no ...tak obrázek je takové nabubřelé NIC. Tohle může bohužel dopadnout úplně všelijak, kor když na dvojce nepracuje původní tým (což mě osobně dost zaskočilo). Změna enginu... nutné zlo. Nic proti unrealu od Epicu, ale původní, vlastní engine, se mi ohromně líbil a myslím, že s unrealem to může dopadnout (opět) všelijak. Jak víme, jde o špičkový nástroj, ale musí se s ním umět dělat, protože jinak z toho také může vylézt pěkný odpad nebo naopak něco nechutně přebarveného, plného laciných efektů. Na původním X-Ray Engine se mi líbila ta "strohost", tehdy fotorealismus a příklon k co nejbližšímu vyobrazení reality (příroda, budovy, výstroj...). Do dnes je Stalker: Shadow of Chernobyl perfektně hratelný a vizuálně nádherný (nepoužívám žádné mody, jedu stále vanilu). Mám o dvojku tudíž dost strach. Také bych po takové době vývoje očekával více informací a jednoznačně štědřejší porci screenshotů. Navíc obrázek je opravdu nic neříkající. Ani graficky, ani zasazením... veliká škoda. Tímhle bych se já osobně tedy fakt neprezentoval. Držím jim palce. Chápu, že unreal engine byla asi nejlepší možná volba, protože jde o intuitivní nástroje, jinak by taky mohli na koleni bastlit nějaký svůj engine ještě dalších 25 let...

  • tomasrippl

    To půjde do předobjednávky❤️

    • clovicekO

      Jak u koho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit