Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo proč mi xbox pise ze hra je dostupná az 17.11?
  • Popravdě to je po delší době CoD, které mě nějak nalákalo :) Uvidíme co ukáže beta, na dlouhé zimní večery to bude immo stačit :)
  • To já si tu druhou světovou dám raději v Armě.
  • nová KIA RIO ! 7x
    • Jack1947
      Tohle už je celkem přes čáru a to jsem tolerantní člověk ( nejsem) už bych pomalu uvítalk jak nastavit správně adblock protože zachvilku mi budou skákat i horší reklamy... a toho se teda bojím víc jak čert kříže *16*
      • certi uz jsou out, ted se rika jako Lidl krize :D
        • Jack1947
          Jo to taky, bojím se toho víc než řek co se bojí že ztratí svou nábožnost :D
  • jamar28
    Ale jo zadarmo si nechám říct. *1* Nenaláká mě to určitě. Třeba Battlefield 1 je perfektní, skvěle jsem se při jeho hraní bavil. Ale jen pár dní, dohromady tak okolo 10 hodin. Je to zábava chvilku, pak je to jen totéž pořád a pořád dokola. Už mě prostě onlinovky nedokáží uspokojit, takže pokud nepřijdou se skvělým singleplayerem, rád si to nechám ujít.
    • Zkus PUBG asi nejlepsi co dneska je
      • Jj, nejlepsi srajda, a placeny f2p p2w k tomu.
        • Co to meles jaky p2w f2p
          • Jack1947
            Krabice za peníze třeba ?
            • Jack1947
              Aha já myslel že tam padá/bude padat premiová výbava... tak to je dobře že to tak není *4*
            • Ono je to ve skutecnosti spis naopak :D Vetsina lidi co znam uz si hru davno zaplatila z prodanych krabic a tech par lidi co potrebujou mit na sobe bezcenny hadry, at to klidne zivi .... to neni nic proti nicemu.
    • Jack1947
      Kterrá hra není o tom samém? ale když tím něco získám nebo respkt když mě to baví hraju do zblbnutí. Nebo až do vyčerpání. DOkud se nebudu nudit nebo nebudu unavený.
  • Jack1947
    Super parádní příležitost otestovat kvality před ostrým startem *4*
  • jindra.veliky
    ukazali uz vubec neco z kampane? nayoutube mi to nicnenajde...pritom se CoD vzdycky chlubilo kampani

    to se mi moc nezda *1*
    • Po tom jak je všichni zdrbali za svastiky a ženský, a po tom co prohlásili, že oproti multiplayeru bude singleplayer autentický, tak to musí všechno předělat. A to asi chvíli trvá.
  • Čím více o této hře vím, tím více v tom mám jasno a tuhle předraženou sragoru si určitě neporidim. Škoda chvili jsem si myslel,že to může být kvalitní hra, ale vývojáři řekli ne budeme pokračovat ve vydavani sr**k
    • A proč by to dělali, když na tom každej rok vydělaj balík prachú? Míč je na straně hráčů, aby to přestali kupovat.
  • A tož zkusím to, ale nemyslím si, že mě to přesvědčí k tomu, abych opustil BF1 a koupil si to.
    • Ono, proč vstupovat do louže, když už jsem v blátě.
      • Nepochybuji o tom, že si BF1 ani nehrál a jen nadáváš na všechny hry obecně, jak 9 z 10 lidí tady v diskuzích. *3* Pravda je taková, že co se týče FPS, tak žádná hra nenabízí lepší multiplayer než právě BF1. *3*
        • Jack1947
          Vždyt to je pouze prioritní věc, já třeba BF1 nemusím ale TF mě baví.
  • nechápu, proc mážete všechny komentáře - to nerozumíte sarkasmu nebo co?
    • evidentně nerozumí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit