Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pry 'archaicke Windows Xp'. Mne prijde jako by to bylo vcera co vysly Visty. *1* Kazdopadne ackoli jsou nyni Sedmicky skutecne dobre, najdou se hry, ktere nerozjedou a proto mam stale v zaloze na jednom partu disku Xp nainstalovane. Clovek nikdy nevi. *4*
  • Erien
    Krásná ukázka toho jak zničit značku, která před léty představovala jedno z nejlepších RPG (pro mě skoro legendární) Gothic 1 a 2 + datadisk. Jowood by měl dostat doživotní zákaz, dělat cokoliv s názvem Gothic.
    • Jowood keach
      • krachl *15*
        • Erien
          Vidíš to jsem nečetl ani ten poslední odstavec. :D No tím líp
    • Jowood uz nejspis nebude delat s nicim *15*
  • smejki
    Američani po tom jistě skočí. Na ty přeci cílili, ne?
  • Kr.Pa
    Tahle hra dělá ostudu jménu Gothic
  • GTX 250? Tu grafickou kartu fakt neznám, aha, asi to bude tím že neexistuje... *1*

    PS: Opravte si to, buď to je GTS 250, nebo GTX 260 apod.. *7*
    • Diky za upozorneni, opraveno. Slo o preklep uz na strane vyrobce, ktery jsme samozrejme bez mrknuti oka prejali :-)
  • Sada obrázků jaksi chybí :)
  • Koridorove rpg, bez rpg prvku a s dvouma moznostma v rozhovoru, nastesti aby se konzolisti neztratili tak ta spravna je zelene *15*
    • SA-reg
      Hezky jsi popsal většinu moderních her s RPG prvky např. Mass Effect 2. No, tam je vlastně v rozhovorech víc možností, který ale stejně vedou ke dvěma výsledkům...
      • Pravda, ale tohle "mel byt" gothic, proto srovnavam s gothicem
        • SA-reg
          Jo já vím... ale větu jsi napsal obecně... prostě to vyznívá jakože "taková RPG jsou špatná". A jo, jsou. A 16 lidí souhlasí. Ale pak někdo, v tomto případě já, podotkne, že takové je i všemi oblíbené rádoby RPG Mass Effect. A už mám mínuska.

          Nazvla bych tento jev "selektivní přijímaní pravdy". Neboli pokrytectví.
          Prostě lidi souhlasí a tebe pluskujou za obecnej fakt, ale jakmile někdo podotkne, že se to týká i oblíbené série, tak už mínuskujou.

          Příklad:
          "Koridorový skriptovaný akce jsou špatný" +++++
          "Jo, ale Dead Space je taky takovej" -------
          (pozn. Osobně jsem si Dead Space moc užil i když je koridorovej a skriptovanej, jen uvádím příklad.)
          • Pro někoho je rádoby RPG Diablo, pro někoho je rádoby RPG zase Fallout, pro někoho třeba Arcania a pro tebe zrovna Mass Effect. RPG je podle mě hodně širokej pojem a nevím co se dneska vlastně přesně považuje za pravé RPG, prostě je to jenom věc názoru, a to že řekneš, že Arcania je špatná kvůli jednoduchým dialogům, tak to neznamená, že pro Mass Effect to platí taky. Např. Mass Effect má hodně složitých rozhodnutí, které budou mít dopad až ve třetím díle a celkově je to mnohem promyšlenější. Nemůžeš se divit, že s tebou hodně lidí nesouhlasí.
            • Souhlas, a hlavne u dobre hry se da absence nekterych prvku omluvit, ten feeling hry na hrdinu tam je, kdyz se podivam na G4 tak tam je leda feeling hry na mlaticiho panaka *2*
            • SA-reg
              Já se nedivím... pouze poukazuju na tu ironii.

              Každopádně souhlasím, že hranice označní RPG v dnešní době hodně plavou... za chvíli se bude říkat RPGi Crysis 2, protože si můžeš vybrat kterou část obleku vylepšíš dřív...
          • Taky pravda, treba ja ale nikdy mass effect nebral jako rpg, chybel by mi tam inventar, itemy, statistiky, nejaky hlubsi levlovani. Pro me to byla spis strilecka s dobrym pribehem a kecanim.
            • SA-reg
              Zatím jsem se o Mass Effectu vyjadřoval jako o "hře s RPG prvky" a "rádoby RPG". Takže ano... souhlasím... kecací TPS s trochou poskakování na ufonech.
      • mass effect 2 osobne neradim az tak k rpg zanru...ale i tak mala podla mna celkom dobru atmosferu ;)
        • SA-reg
          Souhlasím... vždyť píšu "hry s RPG prvky".
  • Core
    No jsem opravdu upřímě zvědavej, kolik lidí si (po fiasku Arcanie) koupí datadisk...
  • By to měli být asi stejné Hw nároky jako gothic 4 arcania,ne?Jinak v gamepage měla hra recenzi již v květnu...
    • V gamepage dostali k recenzi hru pripravenou k vydani... jen k tomu vydani tenkrat nedoslo s ohledem na potize jowoodu. Ostatne, oni v tom gamepage i o tomhle mluvili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit