Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hratelnost má ESO dobrou. Jen škoda, že je herní svět tak špatně nadesignovaný. Nevypadá vůbec uvěřitelně, i prales je takový spíše park. I tak mě ale bavil příběh a bojový systém. Nezaujaly mě ale herní třídy. 

  • Toto není koment přímo k tématu, ale komprese toto videa i na 720 je strašná a je to u dost videí na Games.cz. Kolikrát raději jdu na YT to najít

    • ales.smutny

      Víme o tom, pracujeme na tom. Díky za pochopení :)

      • Díky moc, nerad odskakuji z mého oblíbeného portálu :)

  • Reeki

    Teso jsem chvíli hrál a z počátku mě to i bavilo, ale čím více jsem byl do hry ponořen, tim více mě vadila přítomnost ostatních hráčů, prostě tohle fakt neměla být onlinovka, když už tak kooperacni hra, společně dungeony, raidy, arény, obchod, stání v městech, questění v partě, vše ostatní sólo a hry by byla úplně jinde. A ten dementní systém aukce jsem v jiné hře neviděl a doufám, že nikdy neuvidím to je děs. 

    • species

      yup, je to tak. Podobny problem s identitou ma i Swtor

      • Iosephus

        Tak MMORPG jsou drahé, konkurence je velká a u těchto her je komunita bohužel malá. Swtor už na nějaké přežití rezignoval a jen vydává de facto singleplayerová či co-op příběhová rozšíření. Přiznejme si, že TES Online je zajímavý především kvůli zasazení do Tamrielu, jiné hry mají mechaniky a obsah mnohem propracovanější.

        • species

          Ja uz na TES resignoval u Oblivionu takze nemuzou soudit. Nicmene troufam si tvrdit ze star wars je masove privetivejsi IP nez TES.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit