Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No se mi vzdy líbí jak to každej kritizuje, ale většina zvás se stejně nechá ovlivnit PR a budou to hrát až si to koupí a nebo stáhnou. Tak nechápu co tu hrajete za divadlo :). A teď do mě xD
  • když MP tak Worms...ti by ty vaše assassiny zadupali na dno oceánu.
  • Podle mně tohle je veliká chyba ! Kdyby daly do MP ty námořní bitvy mohl by to být stokrát záživnější než teď. Protože upřímně MP v AC je dost velkej nudnej sh*t. *4*
    • Kdyby to byl shitt tak to nehraje tolik lidí až doteť a to má už vyjít unity a rogue je super v mulťáku taktizovat dělat pěkné killy vylepšovat postavu levlit se a pak mít prestýže nevím co proti tomu všichni máte když to nakonec stejně všichni budete hrát a neříkejte že to kupujete jen kvůli singlu.....
  • Ronox
    V tom videu mě opět s*re to, co mě už od začátku s*alo u AC a to je prolínání objektů. Neznám nebo si nevybavím hru, kde by na to tak vývojáři kašlali. Tam jim je absolutně jedno, že hlavním postavám leze kus límce přímo do krku atd.
  • MP nema v Assasins creed co delat... uz od zacatku to byla blbost a je to cim dal veci blbost...
  • MP tohoto dilu mohly zachranit jen namorni bytvy. Jenze nic takoveho se nekona a MP uz ted zapadl v zapomeni.
    PS: Ano, hral sem MP AC a je to totalni odpad. Uz jen to vyhledavani a zapojovani do hry.
    • bitvy
      • bitvi = kosti
        • Walldstein
          LoL...tak děti a dost už...jeden napíše bitvy s Y po B (asi se ve škole neučil vyjmenovaná slova po B), druhej si myslí, že slovo bitva se skloňuje podle vzoru KOST a tak tu máme slovo bitvy s I po V..boha kam ten svět spěje...Vážení, odedneška přestaňte hrát na PC a povinně si každý týden přečtěte jednu knihu, pak možná alespoň trochu naučíte se jazyk náš mateřský trochu lépe používati (mimo jiné naučíte se i jeho krásy doceniti a jej lépe používati) - PS: ten archaický styl v závěru je jen následek noční směny :D
        • ta bitva bez bitvy jako žena bez ženy, kde mám rákosku?!
  • AC a multiplayer mi nikdy nešili dokopy...
  • Jako podle videa... gaficky totalni pohadka a hratelne diky HUDu to uz pomalu vypada jak nejaky manager. A zadna krev? Jako ne ze bych byl nasilnik, ale taky nenavidim hry, kde si loutky na neco hrajou. Fanda ne fanda, proste tohle je bes des a hruza! Fuj! Mozna tak za cca 300Kc ten multak stoji. Ted zalezi jak je na tom Singl.
  • Pete.palis
    Zmatenost a přílišná digitálnost...takhle to působí na mě

    http://www.gametrailers.com/videos/jijpod/assassin-s-creed-iv--black-flag-unleashed-discovery---multiplayer-gameplay
    • Veskoslav
      Ten hlas na začátku mi přišel jak z Red Alert, když se zadávaly mise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit