Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běhá to i na windows 10?
    • Nebo to vyžaduje pouze 7 čky?
  • Chlapy kde to koupim rychle *13* *13* *13* *13*
    • http://store.steampowered.com/app/48705/
      Skoda ze tu nevydali recenzi pri Summer vyprodeji, poridil jsem to za 2.5 E :)
      A samozrejme potrebujes Warband
  • Vypadá to moc hezky a rád bych si to zahrál, ale... MULTI. Tím to pro mě končí. Ani v realitě nejsem teamový hráč a chci single-player komfort *9*

    Takže holt dál čekám na L'Aigle mod a doufám, že bude dotažený do konce.
    • Vzdyt nemusis byt teamovy hrac...proste se pripojis k bitve 200 lidi a predstavuj si ze to jsou pocitacem ovladany pandulaci ne?
  • http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=40510.0
    Zkuste i tenhle Star Wars mod, ale pouze na původní M&B
  • Proč jenom 8?? nechápu proč by mody nebo DLC od komunity nemohly mít taky svoji uroveň 10 z 10 .. myslim že by toto DLC zasloužilo víc
    • Tikov
      10 nezasloužilo určitě- na to je tam ještě kupa nedodělků (špatné slícování textur na zádech, míření minomety, zatím bez podpory modů (slibováno od vydání)) a nefunkčních mechanismů (nedotknutelné hliněné valy- mají jít odkopat s příštím patchem, výbušniny jsou tak silné že nejdou na většině 84e siege mapách použít, osobně bych uvítal i přítomnost stavitelných žebříků)
      8 je myslím zasloužené a tak akorát- je to inovativní zábavné, ale v některých pasážích nedoladěné
  • Warband s momentálně top modem a to Floris mod je perla dokonalosti. Původní hra byla super ale teprve mody z ní dělají dokonalou. Skuste Floris, stojí to za to. A teď mě omluvte, jdu zase hrát :D
    • taktiez odporucam Prophesy of Pendor :) vymakany mod na Warband, dokopy som nahral asi 300 hodin + - ? a stale idem :D
      • najdete si holky ubožaci *6*
    • Floris mod pack je také můj favorit.Už mám na něm přes sto hodin a pořád baví.Přece jen ten mod má ohodně větší velikost než sama hra. *1*
  • Jack1947
    Asi dostanu naky minuska, ale tahle hra mne nijak zvlast nevzala Mount & Blade neni moje krevni skupina holt :-(... ze bych to alke s timto Dlc zkusil prece jenom... to sucho ma zvlastni ucinky...
  • Tikov
    DLC hraji již od vydání (19.4.?) a přiznám se, že za tu dobu jsem čím dál tím kritičtější (obvzlášť co se zaměřování děl týče a přehnaných bajonetů). Na druhou stranu zanedloho by již mělo být DLC konečně modovatelné a pak se myslím drobné neduhy spraví poměrně rychle (ne nadarmo je nejoblíbenější siege server 84e, který má v rotaci vlastní mapy (většina originálních je celkem nudných a nevychytaných). Vývojářské opravy jsou celkem neflexibilní skrz nutnost distribuce přes oficiální kanály)
    • ales.smutny
      Na 84e mi vadí, že často zbytečně vypínají buffy (ačkoliv velmi často jde spíš o prevenci, než reakci na lagy) a fakt, že i když mají vynikající mapy, tak by se hodilo je občas naředit i vanilla. Je celkem škoda, že teď není dost lidí, aby zaplnili dva siege servery a byla alternativa.
  • yenda1
    Vzpomínám si na první díl MB. Takovej držák si už dlouho nepamatuju. Nemohl jsme se od toho žádným způsobem odtrhnout. Myšlenkama jsem vězel pořád TAM ve virtuálním království. Pro mne osobně vyjmečná hra.
    • já jedničku hraju furt
    • Vidlec
      Na to, že to naprogramoval nějakej tureckej manželskej pár na dřevěným počítadle a hlavního šéf designéra jim dělala horská koza, to byla dost slušná hra.
      • Keyz
        Mají tam schopné Kamzíky horské no.

        Původní hru zkoušel a nevěděl jsem co mám dělat.Někam jsem jel a po cestě mně přepadla parta banditů a chcípl jsem :)
        Co bylo do očí byl ten srandovní pohyb,když jsem s koněm jezdil dokola tak ty NPC chodily jak kachny v řadě přesně jak jsem jezdil.Ani nevím,jestli tam byly nějaký zvuky během boje.... I přes to bych to rád hrál,ale fakt jsem nechápal co dělat.Vím,že tam lze mít menší armádu,ale když jsem viděl ten komický boj NPC tak nevím jak to pak probíhá.
        • Tikov
          Co dělat? Rád bych řekl cokoliv, ale v native SP je vlastně jen pár cest- žoldnéř/lord/lapka/král/kupec. Až na kupce to znamená jezdit po světě, snažit se vydělat peníze a pobrat armádu a střetávat se s NPC armádami za své zájmy (případně zájmy lorda). S modama se okruh možností rozšiřuje.
          • Keyz
            Co si pamatuji,tak ten svět byl hodně otevřený bez nic mně tam moc nevedlo krom vlastní iniciativy.Proto jsem asi nevěděl co v SP dělat.
            • Tikov
              jo oteřenost je problém pro dost nováčků- kvůli tomu později přidali aspoň úvodní zápletku (asi 4 questy)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit