Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To s tím vlivem se mi moc nezamlouvá, zavání to grindem. Chceš něco udělat? Musíš nejdřív vypálit xx vesnic a získat yyyy vlivu...
  • Myslíte že to vydajú aj na konzoly???
  • Kallessin183
    Každý se tady těší na to, až si v Bannerlordu zahraje svůj oblíbený mod z Warbandu...
    Já osobně nechal v modech hromadu hodin, ale s tím co všechno chtějí do Bannerlordu přidat si zatraeně dlouho vystačím s vanillou.
  • TheGGG
    a teď pořádný fantasy mody a budu uvažovat o koupi *14*
  • Já doufám v mod Gekokujo. To když chcete hrát Shogun 2 Total War za jednoho ze samurajů.
  • Krása... Keď sa do toho ešte spraví znova ten mod Europe 1200, tak potom to ešte len bude masaker. Zase budem v Uhorsku Hont-Poznanovcov horie riekou naháňať :)
    • Inquisitor
      Pokud myslíš mod Anno Domini 1257, tak na něm jsem nahrál nejvíc hodin. Jenom doufám, že ho na nový díl udělají. Nebo aspoň obdobu z reálného středověku.
      • Byla tam i priblizna mapa Uherska nebo casti Evropy? Jinak by to vypadalo divne.
        • Bola tam mapa Uhorska aj Európy a aj blízkeho východu atď
          • Tak česko tam bylo uplně Malické oproti polsku. Jediné město Praha. kdyby udělali Brno a Olomouc, a udělali Bohemiu tak 1/2 Polska místo tak 1/6 tak by to byla v poho.
            • Inquisitor
              Je tam Olomouc, Mělník a ještě něco. Určitě by na našem království mohli víc zapracovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit