Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    To zase bude v Rusku povyku a zakazování.
  • Omlouvám se za OT, ale to budou od teď všechny diskuse jen pro registrovaný?
  • Tohle mi pripomelo nakupni stredisko Taskent v Hostivari a bednu s Double Dragonem. Az sem z toho ukap.
  • Vypadá to slibně, ale mělo by to být krvavější a morbidnější. Mlátičky jsou takové suché. Pálka by měla rozbíjet lebky! :-*
  • tohle míň než 9/10 nedostane
  • Je fajne, že zase vyjde nějaká mlátička, jako Renegade.Raz za čas si na mobilu dám Cadilacs and dinosaurs, Punisher či atomatovku Alien vs predator.Na mobilni hrani jsou takové oddechovky ideální.Snad se dostanou krvacející matka Rus i na mobilní zařízení. *15*
  • victor
    A určitě to bude dějově zasazené do 80tek ? Protože to co je na videu jsou spíš pozdní devadesátky či spíš ruský dnešek *8* ...
    • v rusku je jedno ci su to 80tky,90tky alebo dnesok. stale rovnaka riť
      • Čiže v podstate je to tam ako na tom našom Slovensku :))) tam sa tiež čas zastavil v roku 1990 :))
        • neviem v akej zapadnutej dedinke to zijes, ale pritomnost na Slovensku vyzera dost inak, ako v roku 1990...mozno by si mal obcas vynechat jedn den v tej vasej komunistickej krcmicke a ist sa pozriet niekam do "sveta".
    • victor
      " .....alternate 1980s USSR ....." Hmm tak jestli alternativní nebo žhavě současné . V rusku to je nakonec jedno .
      • koukam zapadni propaganda funguje dobre *10*
        • Paulcz
          Čím se dnešní Rusko může pyšnit ?
          • treba tim ze neutoci na suvereni staty... zapad se muze pysnit utokem na irak, lybii, podporou "teroristu" v syriii, rozlozenim ukrainy........
            • "cui bono?" NATO melo/ma plany pro vojensky zakladny na Ukraine *3*
              a to dnes uz stacilo *1* vic psat uz nebudu
            • http://www.globalresearch.ca/american-conquest-by-subversion-victoria-nulands-admits-washington-has-spent-5-billion-to-subvert-ukraine/5367782
            • *nejvice
            • "Obama je neškodný šašek" jasne neskodny sasek ktery napadne stat bez povoleni od kongresu... sasek ktery ma pod palcem nejvyce nuklearnich zbrani na svete .... sasek ktery dronama zabiji tisice civilistu ... opravdu neskodny *7*
              jak rusaci rozlozili ukrainu ? jsem ochotny uznat ze jsem se zmylil ale kdyz "zapad" podporuje Fasisty v nezvolene ukrainske vlade a pouziti armady proti svym vlastnim obcanum.... to mi spise zavani podporou ze zapadu ....
              "věř mi že Rusko za posledních 100 let napadlo víc suvereních států než USA za celou svojí historii" to snad nemyslis vazne ?
              http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_United_States_at_war
            • Paulcz
              V tomto bych spásu nehledal, je to mocnost stejně jako USA, jen tvoří protipól. Rusko rozkládá Ukrajinu stejnou měrou jako USA a EU.. A z historického hlediska bych se Ruska spíše bál, opravdu není o co stát. Snad jen o tuto hru :)
            • věř mi že Rusko za posledních 100 let napadlo víc suvereních států než USA za celou svojí historii *3*
            • rozložením ukrajiny se můžou pyšnit Rusáci, když chceš zjistit kdo tahá od začátku té taškařice za nitky, ptej se "cui bono?"
          • mají slušný vesmírný program, Moskevský balet a v čele země diktátora co by zastínil leckterého padoucha z Jamese Bonda
            • Obama je hlavně užvaněnej kecal...yes we can...talk
            • Obama je co? Obama je neškodný šašek za oceánem.. to Vladimir Vladimirovič je jiná liga, ten je opravdu nebezpečný
            • a Obama je co ? demokraticky spasitel ?
  • Cocainum
    • deridon
      Capitalism... - Ivan Danko
  • Haleluja, volejme zázrak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit